Trwa ładowanie...
d3abpqc

Pierwsza rocznica ślubu Adamczyka i Szymczak. I pierwsze takie zdjęcie

Para w show biznesie, która nie sprzedała zdjęć ze swojego ślubu i nie opowiada o nim, gdzie się tylko da? Nie ma ich wiele. Ale tak jest u Piotra Adamczyka i Karoliny Szymczak. Aktorka dopiero po roku pokazała zdjęcie ze ślubu. I to nawet nie w całości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak świętują pierwszą rocznicę ślubu
Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak świętują pierwszą rocznicę ślubu (East News)
d3abpqc

O tym, że Piotr Adamczyk mógł wziąć ślub pisano w lipcu 2019 r. Zdradziła go obrączka na placu. Można ją było z łatwością wypatrzyć u niego na placu, gdy pozował z Adamem Woronowiczem do zdjęcia na planie filmu "Mayday". Ślub odbył się w całkowitej tajemnicy przed kolorową prasą, paparazzi i postronnymi obserwatorami. Życie prywatne oddzielił grubą kreską od zawodowego.

Zobacz: "Mayday". Weronika Książkiewicz o graniu żony Adamczyka

Choć można temu przyklasnąć, pewne jest, że fani aktora chcieli coś tam jednak wiedzieć, co u niego słychać.Wiadomo było od jakiegoś czasu, że spotyka się z 19-lat młodszą Karoliną Szymczak. Może dzięki temu, że zostawili temat ślubu tylko dla siebie, uniknęli niepotrzebnych dyskusji.

d3abpqc

Szymczak zrobiła wyjątek i po roku od ślubu opublikowała zdjęcie z ceremonii. I tu kolejny raz idzie pod prąd. Fotka, którą opublikowała na swoim instagramowym profilu jest zaledwie małym fragmentem większego zdjęcia ze ślubu. To teoretycznie pierwsze takie zdjęcie pary, ale zarazem upewnili się, że dalej ceremonia zostanie ich tajemnicą.

Jest też wspólne zdjęcie z Adamczykiem na pustyni.

- Pierwsze koty za płoty. "Małżeństwo jest dwukierunkową ulicą będącą ciągle w budowie" - czytamy w krótkim wpisie Szymczak.

Nam pozostaje nic innego, jak życzyć tej parze spokojnego i owocnego budowania tej dwukierunkowej ulicy.

d3abpqc

Podziel się opinią

Share
d3abpqc
d3abpqc