Trwa ładowanie...
d1pe2tu

Pierwsze wyjście Meghan Markle. Uśmiech nie schodził jej z twarzy

Meghan Markle przebywa aktualnie w Kanadzie. Paparazzi przyłapali księżną na lotnisku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle
Meghan Markle (East News)
d1pe2tu

Meghan Markle po raz pierwszy pokazała się publicznie od czasu, kiedy wraz z mężem ogłosiła, że wypisuje się z rodziny królewskiej. Fani brytyjskiej monarchii do dzisiaj nie mogą wybaczyć księżnej, że zdecydowali się na ten krok z Harrym. Nawet królowa Elżbieta nie wiedziała o tym, co planuje małżeństwo. W poniedziałek monarchini zwołała nawet specjalne spotkanie, na którym Meghan Markle nie pojawiła się.

ZOBACZ: Brytyjczycy komentują "odejście" Sussexów: "Ciekawe, czy Meghan Markle wróci do aktorstwa, a książę Harry zostanie pilotem…"

Obecnie księżna przebywa w Kanadzie, gdzie została przyłapana przez paparazzi. Meghan Markle zdecydowała się odwiedzić kobiety w najbiedniejszej dzielnicy Kanady.

d1pe2tu

Księżna Sussex opuściła oceaniczną posiadłość na wyspie Vancouver chwilę przed 10 rano czasu lokalnego i dotarła na lotnisko Victoria Harbour około 20 minut później. Na lotnisku wyglądała na szczęśliwą i zrelaksowaną. Cały czas śmiała się wraz ze swoimi ochroniarzami.

Następnie Markle złożyła niespodziewaną wizytę w Centrum Kobiet w Eastside w Vancouver, aby "zaoferować wsparcie" i "poprawić nastrój personelu".

Przeczytaj: Fani wykupują książkę kucharską Meghan. Stworzyła ją z członkiniami społecznej kuchni

- Księżna Sussex, Meghan Markle, odwiedziła nas dzisiaj, aby omówić kwestie dotyczące kobiet w społeczności - można przeczytać na stronie organizacji.

d1pe2tu

Meghan Markle spędziła też czas z menadżerami placówki, aby dowiedzieć się, czego potrzebują kobiety. Na razie nie wiadomo, czy księżna ma jakieś długofalowe plany z Centrum Kobiet.

Zobaczcie zdjęcia!

d1pe2tu

Podziel się opinią

Share
d1pe2tu
d1pe2tu