Trwa ładowanie...
d4blbqm

Pierwszy wpis Królowej Elżbiety II na Instagramie. To przełom w dziejach social mediów

Podwładni w Wielkiej Brytanii i fani rodziny królewskiej na całym świecie oniemieli, kiedy na Instagramie zobaczyli wpis, który osobiście zamieściła królowa Elżbieta II. 7 marca 2019 r. na dobre zapisze się w historii social mediów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Królowa Elżbieta II debiutuje na Instagramie
Królowa Elżbieta II debiutuje na Instagramie (East News, Fot: East News)
d4blbqm

Monarchini zadebiutowała na Instagramie podczas otwarcia Centrum Smitha w londyńskim Muzeum Nauki. Królowa Wielkiej Brytanii zwróciła uwagę na XIX-wieczny dokument, który wrzuciła do sieci.

Zresztą, zobaczcie sami pierwszy w historii wpis królowej w social mediach.

ZOBACZ TAKŻE: Księżna Meghan dostała prezent od królowej. To znak, że ją zaakceptowała

- Podczas mojej dzisiejszej wizyty w Muzeum Nauki zainteresował mnie list odkryty w Królewskich Archiwach. Napisany został w 1843 roku, a jego adresatem jest mój prapradziadek - czytamy we wpisie królowej.

Elżbieta II wytłumaczyła także, dlaczego akurat 7 marca zdecydowała się na opublikowanie pierwszego wpisu w historii.

d4blbqm

- Dziś miałam również przyjemność poznawać inicjatywy związane z kodowaniem komputerowym dla dzieci i wydaje mi się stosowne, by opublikować ten post na Instagramie w Muzeum Nauki, które od dawna promuje technologię, innowacyjność i inspiruje następną generację wynalazców - czytamy w instagramowym wpisie.

Muzeum Nauki odpowiedziało na wpis królowej

"Jesteśmy zaszczyceni, że przy okazji otwarcia Centrum Smitha w Muzeum Nauki, Wasza Wysokość po raz pierwszy opublikowała post na Instagramie"

Zaobserwujecie królową na Instagramie?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4blbqm

Podziel się opinią

Share
d4blbqm
d4blbqm