Trwa ładowanie...

Pierwszy wywiad Moniki Zamachowskiej po zwolnieniu z TVP. "Jestem w euforycznym stanie"

Monika Zamachowska niedawno została zwolniona z "Pytania na Śniadanie". Zdradziła, co robi na bezrobociu.

Pierwszy wywiad Moniki Zamachowskiej po zwolnieniu z TVP. "Jestem w euforycznym stanie"Źródło: ONS.pl
dvjbfbb
dvjbfbb

Ostatnio jest dosyć głośno o Monice Zamachowskiej. Wszystko za sprawą tego, ze dziennikarka została odsunięta od prowadzenia "Pytania na Śniadanie". 30 października prezenterka zakończyła współpracę z Telewizją Polską.

Właśnie udzieliła wywiadu magazynowi "Fiesta", w którym po raz pierwszy opowiedziała o tym, co robi po zwolnieniu i jak się czuje. Przyznała, że nie jest załamana zmianami w swoim życiu zawodowym.

ZOBACZ: "Mieliśmy ściśnięte gardła". Monika Zamachowska o kulisach nowych odcinków "Europa da się lubić"

- Jestem w stanie, który można nazwać euforycznym, zachłystuję się wolnością. Być może ten stan przejdzie i nastąpi etap depresji, doła, ale po pierwsze, może ten stan nigdy nie nastąpi, a po drugie cieszmy się tym, co mamy teraz - powiedziała Monika Zamachowska.

dvjbfbb

Dziennikarka codziennie rano chodzi na jogę, co pozytywnie wpływa na jej samopoczucie. Od momentu, kiedy Zamachowska została zwolniona ze stacji, nie ogląda śniadaniówki. Dwa tygodnie po zakończeniu współpracy z TVP prezenterka dodała wpis, w którym podkreśliła, że nie szuka pracy.

Według jej relacji to pracodawcy zabiegają o to, aby przyjęła ich propozycje. Przy okazji postanowiła zachwalić siebie jako pracownika.

- Jestem wymarzonym pracownikiem. Poza tym jestem pracoholiczką, nie wysiedzę. Jeśli widzowie będą chcieli mnie słuchać i oglądać, to jestem dla nich. Tyle tylko, że tym razem na moich warunkach - napisała wówczas.

Chcielibyście oglądać jeszcze Monikę Zamachowską w telewizji?

dvjbfbb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvjbfbb