Trwa ładowanie...

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak powiększyli "rodzinę". Para adoptowała psa

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak od kilku miesięcy są małżeństwem. Tym razem para postanowiła poszerzyć swoje domowe ognisko.

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak powiększyli "rodzinę". Para adoptowała psaŹródło: ONS.pl
djd2m86
djd2m86

Z nieoficjalnych doniesień wynika, że Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak wzięli ślub w lipcu tego roku. Para na ten moment nie potwierdziła tych informacji. Jedynym dowodem świadczącym o legalizacji ich związku jest zdjęcie z obrączkami na palcach, które zamieścili w sieci jakiś czas temu.

Para również unikała wspólnych zdjęć podczas wrześniowej premiery filmu "Polityka", gdzie Szymczak zagrała małą rolę. Ochrona prywatności może wynikać z poprzednich związków Adamczyka, które za każdym razem skończyły się skandalem.

Na temat Karoliny Szymczak zrobiło się głośno w 2013 r. Modelka otrzymała wtedy rolę w "Herkulesie" Bretta Ratnera. Reżyser dostrzegł ją kilka miesięcy wcześniej w amerykańskim "Playboyu". Aktorka miała wtedy zaledwie 22 lata i była po ślubie. Przedstawiała się jako Karolina Szymczak-Ratajczak. Przygodę z modelingiem rozpoczęła już w wieku 15 lat, po czym bardzo szybko wyjechała do Mediolanu w celu zrobienia kariery.

Po powrocie do Polski Karolina Szymczak zamieszkała we Wrocławiu, gdzie rozpoczęła studia psychologiczne. Naukę ukończyła w Warszawie, do której przeprowadziła się kilka lat później. Bardzo możliwe, że aktorka była już wtedy rozwiedziona, gdyż zniknął drugi człon jej nazwiska.

djd2m86

Po przeprowadzce do stolicy zagrała w filmie "Gwiazdy", a w tym roku otrzymała główną rolę kobiecą w "Diablo". Modelka już wtedy była związana z Piotrem Adamczykiem.

Ostatnio para zdecydowała się na powiększenie rodziny. Jak się okazało, adoptowali psa.

"Nasz dom codziennie budzi nas słońcem i ośmioma łapami" - napisała modelka.

/

djd2m86
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djd2m86