Trwa ładowanie...
d2ju9t2

Piotr Adamczyk marzy o rodzinie. "Nie będę już młodym ojcem"

Piotr Adamczyk jest w związku z o 19 lat młodszą Karoliną Szymczak. Aktor nie ukrywa, że chciałby powiększyć rodzinę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Adamczyk chciałby zostać ojcem
Piotr Adamczyk chciałby zostać ojcem (East News, Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ)
d2ju9t2

Piotr Adamczyk od trzech lat jest w szczęśliwym związku z Karoliną Szymczak. Piękna modelka jest młodsza od aktora o 19 lat i dopiero niedawno potwierdzili, że są parą. Ba! Dziewczyna odniosła się też do informacji na temat ślubu. Okazuje się, że zakochani powiedzieli sobie "tak" w sekrecie.

ZOBACZ: Piotr Adamczyk w amerykańskim serialu. Zagrał polskiego prezydenta

Aktor mocno chroni swoje życie prywatne. Do tej pory większość jego związków była bardzo medialna. Piotr Adamczyk związany był m.in. z Anną Czartoryską, Magdą Gessler czy Weroniką Rosati. Z tą ostatnią toczył medialną wojnę. Dużym zaskoczeniem był też ślub z tajemniczą Kate Rozz i wspólna okładka w kolorowym magazynie.

d2ju9t2

Po latach gwiazdor przyznał, że popełnił błąd.

- Złamałem swoją żelazną zasadę - niewpuszczania mediów do życia prywatnego. Jedną okładką, której konsekwencji nie przewidziałem. Lekcja była bolesna - mówił w jednym z wywiadów.

Od 3 lat Piotr Adamczyk jest do szaleństwa zakochany w tajemniczej Karolinie. O 19 lat młodsza partnerka zajmuje się modelingiem, ale próbuje również swoich sił w aktorstwie. W tym wspiera ją ukochany mąż.

Okazuje się, że para marzy też o rodzinie.

- Na pewno chciałbym mieć rodzinę. Zdaję sobie sprawę, że nie będę już młodym ojcem - powiedział Adamczyk w programie "Uwaga!".

d2ju9t2

Podziel się opinią

Share
d2ju9t2
d2ju9t2