Trwa ładowanie...
d2ju9t2

Piotr Adamczyk świętuje 3. rocznicę z Karoliną Szymczak. Modelka opublikowała zdjęcie

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak ukrywali swoją miłość. W końcu pokazali wspólne zdjęcie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Adamczyk
Piotr Adamczyk (ONS.pl)
d2ju9t2

Karolina Szymczak, żona Piotra Adamczyka w końcu ujawniła ich związek. Od ponad trzech lat pojawiają się spekulacje na temat życia prywatnego Piotra Adamczyka. Po głośnym rozstaniu z Weroniką Rosati gwiazdor postanowił usunąć się w cień i nie komentować swoich relacji intymnych.

Co prawda do mediów dochodziły słuchy, że Adamczyk znowu jest szczęśliwie zakochany. Jego wybranką została o 19 lat młodsza modelka, Karolina Szymczak. Zakochani nie komentowali medialnych doniesień, aż do teraz.

ZOBACZ: Piotr Adamczyk w amerykańskim serialu. Zagrał polskiego prezydenta

Karolina Szymczak postanowiła upublicznić swój związek z Piotrem Adamczykiem. Modelka opublikowała romantyczne zdjęcie i podpis, który nie pozostawia wątpliwości co do zażyłości tych dwojga. Okazuje się, że para świętuje właśnie 3. rocznicę związku.

d2ju9t2

- Życie każdego dnia pisze nam inny scenariusz. Codziennie wcielamy się w różne role. Bywają trudne i smutne ale są też te szczęśliwe i przyjemne. Najważniejsze w tym wszystkim pozostać sobą i iść za własnym wewnętrznym głosem. Za zamkniętymi drzwiami naszego domu zrzucać z siebie wszystko i mieć kogoś kto wspiera, uczy, daje możliwości rozwoju, przytuli, powie dobre słowo ale też wkurza i prowokuje do refleksji. Ja tak mam od trzech lat - napisała.

Kilka miesięcy temu pojawiła się plotka, że Szymczak i Adamczyk powiedzieli sobie "tak" w czasie sekretnej uroczystości. Hasztag pod zdjęciem nie pozostawia wątpliwości: #myhusband, czyli mój mąż.

Para z pewnością nie zacznie się afiszować z życiem prywatnym i wciąż będzie chciała zachować dużą część dla siebie. Ewidentnie postanowili zmierzyć się z plotkami na swój temat. Piękna z nich para!

d2ju9t2

Podziel się opinią

Share
d2ju9t2
d2ju9t2