Trwa ładowanie...
d1hd1kx

Piotr Adamski był "polskim hydraulikiem". Oto jak wygląda teraz

34-letni Piotr Adamski kilkanaście lat temu był jednym z najbardziej znanych polskich modeli. Nazywano go "polskim hydraulikiem". Po latach wiele się zmieniło. Zarówno w kwestii wizerunku, jak i zawodu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Adamski był najpopularniejszym modelem
Piotr Adamski był najpopularniejszym modelem (East News, Fot: East News)
d1hd1kx

Piotr Adamski zyskał popularność za sprawą reklamy Polskiej Organizacji Turystycznej, która zyskała międzynarodowy rozgłos. Choć od reklamy minęło już 15 lat, wciąż wszyscy dobrze pamiętają "polskiego hydraulika".

ZOBACZ TAKŻE: Skandaliczny finał "Tańca z gwiazdami". Co zdecydują widzowie?

Po latach "polski hydraulik" udzielił wywiadu "NaTemat", w którym wyjawił plusy i minusy kariery sprzed ponad dekady. - Sukces był bardziej medialny niż finansowy. To była reklama Polskiej Organizacji Turystycznej, instytucji budżetowej, która miała być na jej stronie internetowej. Oni w ogóle nie mieli na nią budżetu - wyjawił w "NaTemat".

d1hd1kx

Choć można było pomyśleć, że Adamski zgarnął za to olbrzymią fortunę, otrzymał jedynie... 400 zł. Także o sukcesie finansowym mowy tutaj nie ma. Oprócz tego model kojarzony był tylko z hydraulikiem. Ciężko mu było pozbyć się tej łatki.

Przypomnijmy, że Adamski za sprawą zawrotnej kariery wziął też udział w "Tańcu z gwiazdami". Na tanecznym parkiecie pląsał z Blanką Winiarską. Niestety nie odniósł wówczas spektakularnego sukcesu. Drugą edycję wygrała wówczas Katarzyna Cichopek z Marcinem Hakielem. Co jak się okazało później, było początkiem wielkiej miłości, która trwa do dzisiaj. Udział w tanecznym show był kiedyś wielkim wyróżnieniem. Przypomnijmy, że było w sumie trzynaście edycji "Tańca z gwiazdami" na antenie TVN, a w Polsacie trwa właśnie dziewiąta!

    East News

Pędząca kariera Piotra jednak nie do końca mu odpowiadała. Dobrowolnie postanowił się odsunąć od show-biznesu i zajał się finansami. Uznał, że będzie to zajęcie pewniejsze niż modeling.

d1hd1kx

- Chciałem być niezależny. (...) nie chciałem ciągle słyszeć: O! Hydraulik - powiedział w "NaTemat".

Dziś Piotr wygląda zupełnie inaczej. Broda i krótkie włosy zupełnie go odmieniły. Z pewnością nie przypomina mężczyzny z reklamy.

d1hd1kx

Podziel się opinią

Share

d1hd1kx

d1hd1kx