Trwa ładowanie...
d36g46a

Piotr Kraśko uszanował decyzję mamy. Nie chciała sprawiać kłopotu

Piotr Kraśko razem z żoną Karoliną zaproponował 73-letniej mamie wspólne mieszkanie. Kobieta miała jednak inne plany i postawiła na swoim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Mama Piotra Kraśki nie zamieszka w jego nowym apartamencie
Mama Piotra Kraśki nie zamieszka w jego nowym apartamencie (ONS.pl)
d36g46a

Piotr Kraśko jest jedynym synem Barbary Pietkiewicz i Tadeusza Kraśki, który szybko rozstał się z żoną i założył nową rodzinę z Niną Terentiew. Pani Barbara, związana z telewizją jako scenarzystka i producentka, mogła zawsze liczyć na pomoc syna.

Teraz, gdy padła poważna propozycja o wspólnym mieszkaniu, matka Kraśki odmówiła.

- Barbara nie chciała nikomu robić kłopotu. Wie, że dzieci są bardzo zapracowane, często nieobecne - mówiła informatorka "Na żywo".

d36g46a

Pietkiewicz, która ostatnio podupadła na zdrowiu, zdecydowała, że zamieszka w Domu Artysty Weterana.

- W Skolimowie mieszkają ludzie z branży, jest czas na ciekawe rozmowy i wspomnienia. Przez całą dobę ma też zapewnioną opiekę medyczną. Barbara jest bardzo niezależna i ma mocny charakter. Jej syn początkowo wierzył, że zmieni zdanie, ale w końcu uszanował jej wybór. Bardzo ją kocha, zawsze liczył się z jej opinią i szanował jej postanowienia – dodaje osoba z otoczenia rodziny Kraśków.

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko podobno bardzo przeżywają decyzję babci ich trójki dzieci. Ale chociaż na razie nie ma mowy o wspólnym mieszkaniu w apartamencie przy ul. Złotej w Warszawie, to drzwi dla pani Barbary pozostają otwarte.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d36g46a

Podziel się opinią

Share
d36g46a
d36g46a