Trwa ładowanie...

Piotr Kupicha zarobił fortunę. Za jedną piosenkę zgarnął 100 tys. złotych

Choć grafik Piotra Kupichy nie jest już tak napięty jak jeszcze kilka lat temu, artysta nie narzeka na brak pieniędzy. Wystarczyło, że nagrał jedną piosenkę, która stała się hitem.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Piotr Kupicha zarobił fortunę. Za jedną piosenkę zgarnął 100 tys. złotychŹródło: ONS.pl
du77kuh
du77kuh

Jeszcze kilka lat temu żaden koncert ani prywatna impreza nie mogła odbyć się bez piosenek zespołu Feel. Jednak od pewnego czasu o grupie jest coraz ciszej. Wszystko dlatego, że jej wokalista, Piotr Kupicha, skupił się na życiu prywatnym i wychowaniu trójki małych dzieci. Ostatnio jednak postanowił przypomnieć o sobie fanom i wraz z Lanberry nagrali utwór "Gotowi na wszystko", który promował komedię "Gotowi na wszystko. Exterminator".

Pomysł wspólnego nagrania okazał się strzałem w dziesiątkę. Nie dość, że piosenka stała się przebojem (z raportu przygotowanego przez Związek Producentów Audio Video jasno wynika, że w czerwcu była najczęściej granym hitem w rozgłośniach radiowych), to jeszcze pozwoliła zarobić jej twórcom sporą sumkę.

Jak dowiedział się "Fakt", na konto Kupichy trafiło aż 100 tys. złotych - i to za samą emisję utworu na antenach stacji radiowych. Do tego trzeba doliczyć zyski z filmu oraz odtworzeń na YouTube (internauci kliknęli ponad 14 mln razy). Godne pozazdroszczenia, prawda?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

du77kuh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
du77kuh