Trwa ładowanie...
d4b9w5w

Piotr Machalica wziął ślub. Kim jest jego żona?

Piotr Machalica przez długie lata był związany z Edytą Olszówką. Teraz jednak poślubił o 21 lat młodszą Aleksandrę. Kim jest nowa wybranka aktora?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Machalica wziął ślub
Piotr Machalica wziął ślub (ONS, Fot: Pawel Kibitlewski)
d4b9w5w

Ślub 65-letniego aktora i 44-letniej Aleksandry odbył się w Częstochowie. I chociaż ich związek należał do tych burzliwych, to finalnie wszystko skończyło się dobrze. Para stanęła na ślubnym kobiercu 19 września, a na weselu pojawiła się plejada gwiazd.

Machalica po rozstaniu z Edytą Olszówką przez długi czas ukrywał swoją nową miłość. Nie afiszował się z Aleksandrą. To właśnie dlatego nie za dużo było wiadomo o nowej wybrance. Kim jest nowa żona Piotra Machalicy?

Piotr Machalica wziął ślub. Kim jest jego żona?

Jak podaje portal Super Express, pani Aleksandra to bizneswoman, która ma już dwie dorosłe córki. Od kilku lat prowadzi częstochowski hotel Sonex i dwie restauracje. Jedną z nich jest Astoria, w której bawiło się świeżo upieczone małżeństwo.

d4b9w5w

Para poznała się 7 lat temu - Piotr Machalica był wówczas dyrektorem artystycznym Teatru im. Mickiewicza w Częstochowie. 65-latek pełnił tę funkcję do 2018 r. Jak się okazało, 44-letnia żona aktora i ówczesnego dyrektora była wtedy mecenasem sztuk, które wystawiano na deskach teatru.

Podobno związek aktora i Aleksandry był burzliwy. Para miała się rozstawać i schodzić. Podobny scenariusz miała jego relacja z Edytą Olszówką. Ich związek był jednak znacznie głośniejszy, bo aktorka poznała swojego ówczesnego partnera, kiedy jeszcze ten był żonaty. I mimo że byli ze sobą 10 lat, nie powiedzieli sobie "tak".

Zobacz także: Piotr Machalica zakochany. Długo ukrywał nową miłość

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4b9w5w

Podziel się opinią

Share
d4b9w5w
d4b9w5w