Trwa ładowanie...
afera trójki

Piotr Metz wróci do Trójki? Dziennikarz stawia warunek

Nowy dyrektor radiowej Trójki Kuba Strzyczkowski zapowiedział, że Piotr Metz wróci na antenę. Jednak na razie tak się nie stanie.

Share
Piotr Metz wróci do Trójki? Dziennikarz stawia warunek
Źródło: ONS
d426gkn

Portal Wirtualnemedia.pl dowiedział się, że na antenę Trójki mają wrócić m.in. Piotr Stelmach, Marcin Łukawski, Łukasz Szwed i Mariusz Owczarek. Miał też wrócić Piotr Metz: - W sobotę Piotr Metz na pewno będzie na antenie i poprowadzi audycję – powiedział w rozmowie z portalem Kuba Strzyczkowski.

Jednak Piotr Metz poinformował wirtualnemedia.pl, że tak się nie stanie: - Dementuję: nie pojawię się w sobotę na antenie. Wrócę dopiero po przeprosinach dla Marka Niedźwieckiego, Bartosza Gila i Heleny Wachowicz.

Zobacz także: Trójka straciła najlepszych dziennikarzy. Afera okazała się gwoździem do trumny

Przypomnijmy, że 15 maja dla wielu dziennikarzy Trójki przelała się czara goryczy. Po zamieszaniu z notowaniem Listy Przebojów (utwór Kazika uderzający w Jarosława Kaczyńskiego miał paść ofiarą cenzury) z pracy w państwowym radiu odszedł Marek Niedźwiecki, Piotr Metz i kilkunastu innych znanych i lubianych pracowników Trójki.

Nowym dyrektorem Programu Trzeciego Polskiego Radia został Kuba Strzyczkowski, który z Trójką związany jest od trzech dekad. Zastąpił na tym stanowisku Tomasza Kowalczewskiego, pełniącego tę funkcję do listopada 2019 r. Teraz Strzyczkowski próbuje ratować sytuację.

d426gkn

Podziel się opinią

Share
d426gkn
d426gkn