Trwa ładowanie...

Piotr Woźniak-Starak jednak został pochowany na cmentarzu?

Pochówek producenta filmowego wzbudzał kontrowersje i stał się nawet przyczyną sprawy sądowej. Okazuje się, że na jednym z warszawskich cmentarzy znajduje się nagrobek Piotra Woźniaka-Staraka.

Piotr Woźniak-Starak jednak został pochowany na cmentarzu?Źródło: East News
d2bwn81
d2bwn81

Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie w nocy z 18 na 19 sierpnia 2019 r. na terenie jeziora Kisajno. Po pięciu dniach poszukiwań jego ciało zostało wyłowione, po tym, jak wypadł ze swojej motorówki.

Zrozpaczona rodzina postanowiła pochować prochy producenta na terenie rodzinnej posiadłości w Fuledzie. Nie spełniono jednak wymogów prawnych i sprawa trafiła do sądu. Wkrótce ma zapaść wyrok.

Zobacz: Edward Miszczak o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. "Serce pęka, jak człowiek sobie uświadomi, co się stało na tym jeziorze"

Jak donosi "Super Express", na terenie cmentarza na Powązkach można znaleźć skromny nagrobek Piotra Woźniaka-Staraka. Daty urodzenia oraz śmierci nie pozostawiają wątpliwości, że grób należy do tragicznie zmarłego producenta filmowego.

Wdowa Agnieszka Woźniak-Starak, jak i reszta rodziny Staraków nie informowali, co zrobili z prochami mężczyzny, gdy pochówek w Fuledzie uznano za nielegalny. Jak twierdzi tabloid, bliscy Piotra Woźniaka-Staraka z okazji urodzin producenta, które obchodziłby 10 lipca, postanowili ponownie dokonać pochówku, tym razem na cmentarzu.

d2bwn81
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bwn81