Trwa ładowanie...
doc7194

Piotr Woźniak-Starak jednak został pochowany na cmentarzu?

Pochówek producenta filmowego wzbudzał kontrowersje i stał się nawet przyczyną sprawy sądowej. Okazuje się, że na jednym z warszawskich cmentarzy znajduje się nagrobek Piotra Woźniaka-Staraka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Woźniak-Starak został pochowany na Powązkach.
Piotr Woźniak-Starak został pochowany na Powązkach. (East News)
doc7194

Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie w nocy z 18 na 19 sierpnia 2019 r. na terenie jeziora Kisajno. Po pięciu dniach poszukiwań jego ciało zostało wyłowione, po tym, jak wypadł ze swojej motorówki.

Zrozpaczona rodzina postanowiła pochować prochy producenta na terenie rodzinnej posiadłości w Fuledzie. Nie spełniono jednak wymogów prawnych i sprawa trafiła do sądu. Wkrótce ma zapaść wyrok.

Zobacz: Edward Miszczak o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. "Serce pęka, jak człowiek sobie uświadomi, co się stało na tym jeziorze"

Jak donosi "Super Express", na terenie cmentarza na Powązkach można znaleźć skromny nagrobek Piotra Woźniaka-Staraka. Daty urodzenia oraz śmierci nie pozostawiają wątpliwości, że grób należy do tragicznie zmarłego producenta filmowego.

Wdowa Agnieszka Woźniak-Starak, jak i reszta rodziny Staraków nie informowali, co zrobili z prochami mężczyzny, gdy pochówek w Fuledzie uznano za nielegalny. Jak twierdzi tabloid, bliscy Piotra Woźniaka-Staraka z okazji urodzin producenta, które obchodziłby 10 lipca, postanowili ponownie dokonać pochówku, tym razem na cmentarzu.

doc7194

Podziel się opinią

Share

doc7194

doc7194