Trwa ładowanie...
d1a2t32

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Wzruszające słowa przyjaciół i współpracowników

Piotr Woźniak-Starak zginął na jeziorze Kisajno na Mazurach. Bliscy i współpracownicy żegnają go wzruszającymi słowami.
Podziel się
Bliscy wspominają Piotra Woźniaka-Staraka
Bliscy wspominają Piotra Woźniaka-Staraka (East News)
d1a2t32

W czwartek, 22 sierpnia, media obiegła smutna informacja o tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Producent filmowy i mąż Agnieszki Woźniak-Starak miał wypadek na motorówce na jeziorze Kisajno. Poszukiwania jego ciała trwały kilka dni - od niedzieli rano do czwartku.

Kiedy potwierdziło się najgorsze, przyjaciele i współpracownicy pożegnali Woźniaka-Staraka wzruszającymi postami. Głos zabrały m.in. Magda Boczarska i Zosia Ślotała, które regularnie spotykały się z Agnieszką i jej mężem w posiadłości na Mazurach.

ZOBACZ: Edward Miszczak na ramówce TVN-u: "Serce pęka, jak człowiek sobie uświadomi, co się stało na tym jeziorze"

W sobotnim wydaniu "Gazety Wyborczej" pojawił się wzruszający nekrolog. Piotr Korycki, prezes zarządu TVN postanowił napisać kilka słów o Piotrze Woźniaku-Staraku.

d1a2t32

"Piotruś, Drogi Przyjacielu. Miałem okazję poznać cię podczas realizacji Twoich znakomitych filmów - 'Bogowie', 'Sztuka kochania', czy najnowszym - 'Ukryta gra'. Podziwiałem Twoje wizjonerstwo, twórczą pasję i dążenie do perfekcji, dzięki którym zostawiłeś trwały ślad w polskiej kinematografii. Nasza współpraca szybko przerodziła się w przyjaźń i mogłem przekonać się, jak wspaniałą i wyjątkową byłeś osobą. Ciepłą, otwartą, pełną energii. Jestem wdzięczny losowi za to, że się spotkaliśmy. Na zawsze pozostaniesz w mojej pamięci".

   Gazeta Wyborcza
(Gazeta Wyborcza)

Przeczytaj: Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Michał Witkowski skomentował jego śmierć

Oprócz pożegnania Piotra Koryckiego gazeta opublikowała jeszcze kilka innych nekrologów. Kondolencje rodzinie Piotra Woźniaka-Staraka złożyli też m.in. pracownicy TVN-u, pracownicy Fundacji TVN, przedstawiciele dużych spółek, czy
pracownicy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

d1a2t32

"Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, który z otwartym sercem wspierał i inspirował uczestników Programu Stypendialnego 'Horyzonty'" - napisał zespół Edukacyjnej Fundacji im. Romana Czerneckiego.

   Gazeta Wyborcza
(Gazeta Wyborcza)

Nekrologi pojawiły się też na stronie "Gazety Wyborczej".

d1a2t32

Podziel się opinią

Share
d1a2t32
d1a2t32