Trwa ładowanie...
d1g7twu

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Śledztwo w sprawie wypadku motorówki

Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka trwają już ponad dobę. Prokuratura w Giżycku wszczęła śledztwo w sprawie niedzielnego wypadku na mazurskim jeziorze Kisajno.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Woźniak-Starak założył firmę producencką Watchout Productions
Piotr Woźniak-Starak założył firmę producencką Watchout Productions (Forum)
d1g7twu

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Śledztwo w sprawie wypadku motorówki

Prokuratora Okręgowa w Olsztynie poinformowała, że prokuratura w Giżycku wszczęła śledztwo dotyczące spowodowania wypadku w ruchu wodnym, "ze skutkiem prawdopodobnie śmiertelnym".

"Z uwagi na wczesną fazę postępowania przygotowawczego, dla dobra prowadzonego śledztwa, nie jest możliwe podanie innych szczegółów sprawy" - czytamy w komunikacie na stronie prokuratury.

d1g7twu

Prokurator podkreśla, że na ten moment nie informuje o szczegółach zdarzenia, ani nie ujawnia żadnych dowodów znajdujących się w aktach sprawy i danych osobowych przesłuchanych świadków oraz nie odnosi się do doniesień medialnych.

Zaginięcie Piotra Woźniaka-Staraka

19 sierpnia Piotr Woźniak-Starak został potwierdzony jako osoba poszukiwana na jeziorze Kisajno. Wówczas prokuratura poinformowała, że "pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Giżycku trwają czynności w niezbędnym zakresie, mające ustalić okoliczności i przyczyny zdarzenia".

Z soboty na niedzielę nad ranem na jeziorze Kisajno odnaleziono dryfującą motorówkę, na której pokładzie nikogo nie było. Po wszczęciu poszukiwań osób, które płynęły motorówką, natrafiono na brzegu na 27-letnią kobietę. Z jej relacji wynikało, że płynęła łodzią z 39-letnim mężczyzną i podczas manewru skręcania obydwoje wypadli do wody. Kobieta zdołała dopłynąć sama do brzegu.

d1g7twu

Podziel się opinią

Share
d1g7twu
d1g7twu