Trwa ładowanie...

Piotr Woźniak-Starak: zaginięcie milionera. Hanna Lis zabrała głos

Trwają poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka w okolicach jeziora Kisajno na Mazurach. Kiedy jego rodzina przeżywa dramat, internauci nie powstrzymują się od chamskich komentarzy. Hanna Lis zabrała głos w tej sprawie.

Piotr Woźniak-Starak: zaginięcie milionera. Hanna Lis zabrała głosŹródło: East News, fot: East News
d1bfez0
d1bfez0

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany jest od niedzielnego poranka, kiedy znaleziono łódź, którą płynął po mazurskim jeziorze Kisajno. - Zaginiony to faktycznie osoba, o której donoszą media - zdradził nam w poniedziałek rano Krzysztof Stodolny, rzecznik olsztyńskiej prokuratury. Potwierdził tym samym, że poszukiwany 39-latek to Piotr Woźniak-Starak.

ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Woźniak-Starak: "Obejrzeliśmy film z naszego ślubu, bardzo płakałam"

Podczas letniego wypadu na Mazurach, wraz z mężem była także Agnieszka Woźniak-Starak. Pod jej ostatnim zdjęciem w social mediach, które dodała na urlopie dzień przed tragedią, posypała się lawina komentarzy.

Po jakimś czasie gwiazda zdecydowała odciąć się od mediów społecznościowych. Wyłączyła możliwość komentowania postów. Wszystkie komentarze przepadły.

d1bfez0

I nikogo nie powinna dziwić taka decyzja. Ludzie nie szczędzą hejtu pod adresem Agnieszki Woźniak-Starak i jej rodziny nawet w obliczu tak olbrzymiej tragedii.

Hanna Lis nie godzi się na takie zachowanie internautów

- Czytam komentarze o zaginięciu Piotrka Woźniaka-Staraka i nie mogę uwierzyć, ile bestialskiego okrucieństwa jest w ludziach. Opamiętajcie się! Wylewają się spod waszych klawiatur rwące potoki nienawiści, albo zwykłej głupoty - czytamy pod postem Hanny Lis.

- Nawet czołowy portal plotkarski wyłączył komentarze pod artykułami o poszukiwaniach Piotrka. Bo to nie czas na spiskowe teorie, na rozsiewanie plotek i pomówień, na głupie i nic nie wnoszące dyskusje. Nie jest na to czas, a tym bardziej nie jest na to miejsce na profilu Agi. Zastanówcie się, zanim znów coś napiszecie pod jej zdjęciem. Okiełznajcie swoje okrucieństwo! To jest czyjeś życie, dramat, cierpienie, niepewność - dodała.

Dziennikarka dorzuciła na koniec zdanie, które najbardziej poruszyło adresatów jej zarzutów.

d1bfez0

- Ponoć jesteśmy katolickim narodem? Może czas włączyć współczucie? To jest czas na modlitwę i trzymanie kciuków za Piotra i jego Rodzinę - napisała.

d1bfez0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d1bfez0