Trwa ładowanie...
d1o81jk

Piotr Woźniak-Starak: trwają poszukiwania. Fani nie tracą nadziei

Wypadek na jeziorze Kisajno na Mazurach wciąż rodzi wiele pytań. Nieoficjalnie mówi się, że policja poszukuje męża Agnieszki Woźniak-Starak, która nadal nie zabrała głosu w tej sprawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Piotr Woźniak-Starak kilka dni przed rzekomym zaginięciem pojawił się na festiwalu w Sopocie
Piotr Woźniak-Starak kilka dni przed rzekomym zaginięciem pojawił się na festiwalu w Sopocie (ONS.pl)
d1o81jk

Z oficjalnych ustaleń wynika, że policja poszukuje 39-latka z Warszawy, który wypadł z łódki na jeziorze Kisajno. Służby przeczesują linię brzegową wzdłuż 200-hektarowej działki należącej do Jerzego Staraka, dlatego nieoficjalnie mówi się, że zaginionym jest jego pasierb, Piotr Woźniak-Starak. Ani on, ani jego żona Agnieszka nie odnieśli się w mediach społecznościowych do plotek, choć sprawa została szybko nagłośniona.

Piotr Woźniak-Starak ostatni wpis na Instagramie zamieścił 6 dni temu. Nie była to fotka z wakacji na Mazurach, ale kolejna zapowiedź nowego filmu z Billem Pullmanem, wyprodukowanego przez firmę Woźniaka-Staraka. Pod zdjęciem pojawiła się seria wpisów zaniepokojonych fanów, którzy nie mogą się doczekać rozwiania plotek na temat rzekomego zaginięcia producenta:

- Tez się martwię. Gdzie Pan jest, niech się Pan odezwie, prosimy.
- Trzymam kciuki, oby wszystko było dobrze!
- Panie Piotrze oby to nie była prawda! Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok...
- Straszna ta cisza.
- Panie Piotrze, mam nadzieję, że jest Pan cały i zdrowy. Pozdrawiam – czytamy w komentarzach.

Zobacz także: Piotr Woźniak-Starak: dramatyczne doniesienia. Fani wspierają dziennikarkę

East News
Podziel się

Przypomnijmy, że od wczoraj media donoszą o akcji poszukiwawczej nad jeziorem Kisajno. Wiadomo, że służby odnalazły 27-latkę, która płynęła łódką w towarzystwie 39-letniego mężczyzny. Najprawdopodobniej chodzi o męża Agnieszki Woźniak-Starak, Piotra Woźniaka-Staraka. Do tej pory go nie odnaleziono.

d1o81jk

Akcja poszukiwania mężczyzny rozpoczęła się w niedzielę z samego rana i została przerwana późnym wieczorem. Działania służb zostały wznowione w poniedziałek o świcie.

Piotr Woźniak-Starak zaginął?

Jako pierwszy informację o rzekomym zaginięciu milionera podał portal onet.pl. Według ich relacji, to rybacy zawiadomili służby, ponieważ zauważyli na jeziorze łódź dryfującą bez załogi. Do brzegu udało się dotrzeć 27-letniej kobiecie, która miała zeznać, że towarzyszył jej 39-letni mężczyzna z Warszawy.

d1o81jk

Na miejscu pojawiła się prokuratura, straż pożarna i policja. W poszukiwaniach bierze udział helikopter oraz łodzie z sonarami.

Na bieżąco będziemy was informować o postępach w sprawie.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d1o81jk

d1o81jk