Trwa ładowanie...

Piotr Woźniak-Starak: zaginięcie milionera. Agnieszka Woźniak-Starak pod opieką psychologa

Trwa kolejna doba poszukiwań zaginionego Piotra Woźniaka-Staraka. W posiadłości na Mazurach, gdzie rozgrywa się teraz dramat, znajdują się jego rodzice i żona. Niezbędna była pomoc specjalisty.

Piotr Woźniak-Starak: zaginięcie milionera. Agnieszka Woźniak-Starak pod opieką psychologaŹródło: ONS.pl
d2gvqg3
d2gvqg3

ZOBACZ TEŻ: Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Trzeci dzień akcji na jeziorze Kisajno

Jak ustalił "Super Express", posiadłość w miejscowości Fulenda, należąca do rodziny milionera, stała się teraz centrum dowodzenia. Rodzice zaginionego Piotra Woźniaka-Staraka zaangażowali kolejne osoby i prowadzą odrębne poszukiwania.

Tabloid podaje, że na miejscu znajduje się też Agnieszka Woźniak-Starak. Żona milionera jest w fatalnym stanie.

- […] cały czas płacze. Nawet ukochane psy nie są w stanie jej pocieszyć. Na szczęście cały czas czuwają przy niej rodzice - czytamy w "Super Expressie".

Gazeta pisze, że niezbędna była pomoc psychologa. Na pewno nie bez znaczenia są też płynące zewsząd słowa wsparcia - od fanów, przyjaciół, kolegów i koleżanek z branży.

d2gvqg3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d2gvqg3