Trwa ładowanie...
d1aiy4y

Piotr Woźniak-Starak: zaginięcie milionera. Agnieszka Woźniak-Starak pod opieką psychologa

Trwa kolejna doba poszukiwań zaginionego Piotra Woźniaka-Staraka. W posiadłości na Mazurach, gdzie rozgrywa się teraz dramat, znajdują się jego rodzice i żona. Niezbędna była pomoc specjalisty.
Podziel się
Agnieszka Woźniak-Starak jest w fatalnym stanie. Od niedzieli trwają poszukiwania zaginionego Piotra Woźniaka-Staraka
Agnieszka Woźniak-Starak jest w fatalnym stanie. Od niedzieli trwają poszukiwania zaginionego Piotra Woźniaka-Staraka (ONS.pl)
d1aiy4y

Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka trwają od niedzieli rano, kiedy na jeziorze Kisajno znaleziono jego motorówkę. Zaginionemu towarzyszyła 27-letnia kobieta, którą żywą odnaleziono na brzegu jeziora.

ZOBACZ TEŻ: Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Trzeci dzień akcji na jeziorze Kisajno

Jak ustalił "Super Express", posiadłość w miejscowości Fulenda, należąca do rodziny milionera, stała się teraz centrum dowodzenia. Rodzice zaginionego Piotra Woźniaka-Staraka zaangażowali kolejne osoby i prowadzą odrębne poszukiwania.

d1aiy4y

Tabloid podaje, że na miejscu znajduje się też Agnieszka Woźniak-Starak. Żona milionera jest w fatalnym stanie.

- […] cały czas płacze. Nawet ukochane psy nie są w stanie jej pocieszyć. Na szczęście cały czas czuwają przy niej rodzice - czytamy w "Super Expressie".

Gazeta pisze, że niezbędna była pomoc psychologa. Na pewno nie bez znaczenia są też płynące zewsząd słowa wsparcia - od fanów, przyjaciół, kolegów i koleżanek z branży.

d1aiy4y

Podziel się opinią

Share
d1aiy4y
d1aiy4y