Trwa ładowanie...
dhekbmb

Piotr Żyła opowie o kulisach rozpadu małżeństwa. "To nie tak, że porzuciłem rodzinę"

Piotr Żyła pojawi się w najnowszym odcinku "Uwagi". W zapowiedzi skoczek odniósł się do ostatnich doniesień na temat jego życia prywatnego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Piotr Żyła z rodziną
Piotr Żyła z rodziną (Instagram.com)
dhekbmb

Od kilku miesięcy media huczą na temat kryzysu w małżeństwie Piotra i Justyny Żyłów. Dramat rodzinny wyciągnęła na światło dzienne żona skoczka, która nie wiedziała, jak porozumieć się ze sportowcem. Według niej Piotr zaniedbywał dzieci i porzucił rodzinę dla kochanki.

Justyna Żyła za pomocą konta na Instagramie dzieli się ze światem tym, co dzieje się w ich domu. W Dzień Ojca pokazała krótkie wideo i zdjęcie, jak skoczek zabiera wszystkie swoje puchary i rzeczy. W wyprowadzce pomagała mu mama. Ostatnio z kolei poinformowała, że Piotr ją szantażował i zastraszał. Zasugerowała także, że mąż ma dziecko z nową partnerką.

dhekbmb

Piotr Żyła nie odpowiada na posty Justyny. W niedzielę wystąpi w programie "Uwaga. Kulisy sławy", gdzie opowie o kulisach rozpadu swojego małżeństwa.

- Przyszedł czas, żeby podsumować to, co się do tej pory działo. To nie było tak, że wyprowadziłem się, że zostawiłem rodzinę, to jest w ogóle całkowitą nieprawdą - powiedział sportowiec w zapowiedzi.

Żyła w końcu przedstawi swoją wersję wydarzeń. Jesteście ciekawi?

ZOBACZ TAKŻE: Czy problemy rodzinne wpłynęły na formę Piotra Żyły? "Jest mi przykro, że jest taka sytuacja"

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dhekbmb

Podziel się opinią

Share
dhekbmb
dhekbmb