Trwa ładowanie...

Placido Domingo chory na koronawirusa

Placido Domingo poinformował, że jego test na koronawirusa wyszedł z wynikiem pozytywnym. Śpiewak zmuszony był podjąć zdecydowane kroki.

Placido Domingo chory na koronawirusaŹródło: East News, fot: East News
d27kim0
d27kim0

Koronawirus zmienił życie ludzi nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Większość obywateli przebywa w domach. Zamknięto placówki oświatowe i kulturalne. Co więcej, biskupi zwolnili wiernych z obowiązku osobistego udziału w niedzielnych mszach świętych.

Koronawirus. Zakazano imprez masowych. Gwiazdy przekładają koncerty

Co rusz w mediach słyszymy o dynamicznie zmieniającej się sytuacji nie tylko w Polsce, ale także zagranicą. Informacje o kolejnych zakażeniach dotyczą także osób publicznych.

Wśród nich znalazł się teraz 79-letni hiszpański śpiewak Placido Domingo.

Afera #metoo wokół Placido Domingo

Przypomnijmy, że jakiś czas temu American Guild of Musical Artists opublikowało wniosek ze śledztwa, które ruszyło w 2019 r. i miało ustalić, czy Placido Domingo dopuszczał się nieodpowiednich zachowań względem kobiet, z którymi pracował m.in. przy koncertach. Wynik położył się ogromnym cieniem na reputacji muzyka i był kolejnym przykładem na działanie ruchu #metoo.

d27kim0

W opublikowanym przez AGMA oświadczeniu czytaliśmy, że śpiewak operowy "dopuszczał się niewłaściwych kontaktów seksualnych" w miejscu pracy. Domingo miał nie tylko flirtować, ale też przekraczać granice przyzwoitego zachowania w stosunku do kobiet.

d27kim0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27kim0