ycipk-1joixl

Plotki o czwartej ciąży księżnej Kate nie cichną

Co jakiś czas w brytyjskich mediach pojawiają się spekulacje o kolejnej ciąży księżnej Kate. Tak jest też teraz. Wszystko wskazuje na to, że to tylko i wyłącznie plotki, które nie mają pokrycia w rzeczywistości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolejne plotki o ciąży księżnej.
Kolejne plotki o ciąży księżnej. (East News, Fot: East News)
ycipk-1joixl

Księżna Kate świętowała 9 stycznia 37. urodziny. Razem z Williamem doczekali się trójki dzieci - George'a, Charlotte oraz Louisa. Za sprawą tego wyjątkowego dnia w brytyjskich mediach pojawiło się sporo artykułów na temat ukochanej następcy tronu. Nie mogło zabraknąć też tych o ciąży...

Zdaje się, że fani rodziny królewskiej uwierzyli w plotki i chcieliby kolejnego członka rodziny królewskiej. W brytyjskiej prasie raz na jakiś czas pojawiają się artykuły z informacjami o tym, że księżna Kate miałaby być w czwartej ciąży. Tym razem ukazał się tekst w "Mirror", w którym napisano, że według fanów być może Kate i William pójdą w ślady królowej Elżbiety II, która ma czwórkę dzieci. I tutaj kończą się "sensowne" argumenty.

ycipk-1joixl

Zaznaczmy jednak, że domniemań zawsze może być wiele. Patrząc jednak trzeźwo, nic na chwilę obecną nie wskazuje na ciążę. Księżna Kate wciąż pojawia się na oficjalnych spotkaniach i jej stylizacje nie wskazują na to, żeby ukrywała ciążowy brzuszek, którego uporczywie doszukują się media.

Być może plotki są silniejsze za sprawą tego, że w rodzinie królewskiej dzieje się ostatnimi czasy naprawdę dużo. Śluby, domniemane konflikty czy ciąża księżnej Meghan. Studząc emocje, należy podkreślić, że jeśli księżna Kate i książę William zdecydują się na kolejne dziecko, z pewnością oficjalnie o tym poinformują w odpowiednim czasie.

ycipk-1joixl
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1joixl

ycipk-1joixl
ycipk-1joixl