WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Plotki o czwartej ciąży księżnej Kate nie cichną

Co jakiś czas w brytyjskich mediach pojawiają się spekulacje o kolejnej ciąży księżnej Kate. Tak jest też teraz. Wszystko wskazuje na to, że to tylko i wyłącznie plotki, które nie mają pokrycia w rzeczywistości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolejne plotki o ciąży księżnej.
Kolejne plotki o ciąży księżnej. (East News, Fot: East News)
WP

Księżna Kate świętowała 9 stycznia 37. urodziny. Razem z Williamem doczekali się trójki dzieci - George'a, Charlotte oraz Louisa. Za sprawą tego wyjątkowego dnia w brytyjskich mediach pojawiło się sporo artykułów na temat ukochanej następcy tronu. Nie mogło zabraknąć też tych o ciąży...

Zdaje się, że fani rodziny królewskiej uwierzyli w plotki i chcieliby kolejnego członka rodziny królewskiej. W brytyjskiej prasie raz na jakiś czas pojawiają się artykuły z informacjami o tym, że księżna Kate miałaby być w czwartej ciąży. Tym razem ukazał się tekst w "Mirror", w którym napisano, że według fanów być może Kate i William pójdą w ślady królowej Elżbiety II, która ma czwórkę dzieci. I tutaj kończą się "sensowne" argumenty.

WP

Zaznaczmy jednak, że domniemań zawsze może być wiele. Patrząc jednak trzeźwo, nic na chwilę obecną nie wskazuje na ciążę. Księżna Kate wciąż pojawia się na oficjalnych spotkaniach i jej stylizacje nie wskazują na to, żeby ukrywała ciążowy brzuszek, którego uporczywie doszukują się media.

Być może plotki są silniejsze za sprawą tego, że w rodzinie królewskiej dzieje się ostatnimi czasy naprawdę dużo. Śluby, domniemane konflikty czy ciąża księżnej Meghan. Studząc emocje, należy podkreślić, że jeśli księżna Kate i książę William zdecydują się na kolejne dziecko, z pewnością oficjalnie o tym poinformują w odpowiednim czasie.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP