Trwa ładowanie...

Po opuszczeniu prokuratury Dorota R. nagrała filmik. Uderza też w Emila H.: "Kochany, też masz coś z uchodźcy"

Zatrzymanie Doroty R. wzbudza coraz więcej emocji. Atmosferę podgrzewa sama zainteresowana, która została zwolniona po wpłaceniu 100 tys. zł poręczenia majątkowego. Teraz nagrała filmik na Instagramie.

Po opuszczeniu prokuratury Dorota R. nagrała filmik. Uderza też w Emila H.: "Kochany, też masz coś z uchodźcy"Źródło: Agencja Gazeta, fot: Tomasz Stańczak
d2ka4fv

Wokalistka usłyszała też zarzuty od prokuratury. Dotyczą one nakłaniania wspólnie i w porozumieniu z innymi osobami bezpośrednich wykonawców, również objętych zarzutami, do zmuszania Emila H. do określonego zachowania, poprzez kierowanie wobec niego gróźb bezprawnych (art. 18 § 2 kk w zw z art. 191 § 1 kk) oraz wywierania przy użyciu groźby bezprawnej wpływu na Emila H. jako świadka i oskarżyciela w postępowaniach, w których stroną jest Dorota R. Roman Giertych, obrońca Emila H., poinformował, że Dorocie R. grozi za to 5 lat więzenia, ale on będzie wnioskował o najwyższą karę.

Po wpłaceniu poręczenia majątkowego w wysokości 100 tys. zł i deklaracji, że wokalistka nie opuści kraju, artystka została zwolniona z prokuratury. Tuż po wyjściu na wolność, Dorota R. nagrała krótki filmik na Instagramie. Jej wyznanie zaskakuje.

d2ka4fv

- Kochani, zbieram doświadczenie do filmu. Przecież muszę być autentyczna, tak? I jeszcze serdecznie zapraszam was na koncert 24.11. Gramy z Marylką w Białymstoku.

W tle słychać jeszcze Emila S.

- Królowa mafii jest tylko jedna!

Dodatkowo Dorota R. zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, którym uderza w osobę Emila H., swojego byłego narzeczonego, który pochodzi z Syrii.

d2ka4fv

- Kochany, ty też masz coś z uchodźcy. Uchodzisz za idiotę.

Myślicie, że Dorota R. robi dobrą minę do złej gry?

ZOBACZ TAKŻE: Dorota R. z zarzutami. Adwokat poszkodowanego mówi o jej "dużej demoralizacji"

d2ka4fv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ka4fv