Trwa ładowanie...
d3zymfa

Po wielkim sukcesie zniknęła. Sieklucka w końcu zdradziła, dlaczego

Anna Maria Sieklucka zaistniała w mediach dzięki kontrowersyjnej roli w filmie "365 dni". Mimo nieprzychylnych opinii początkująca aktorka odniosła spory sukces, po którym zapadła się pod ziemię. Teraz wiemy, co się z nią działo.
Share
Anna Maria Sieklucka nie chce być częścią showbiznesu.
Anna Maria Sieklucka nie chce być częścią showbiznesu.Źródło: ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski
d3zymfa

Anna Maria Sieklucka zapowiadana była jako aktorskie objawienie 2020 roku. Młodą aktorkę obsadzono w końcu w jednym z najgłośniejszych polskich filmów ostatnich lat. Blanka Lipińska, autorka książki "365 dni", zdecydowała, by w ekranizacji jej dzieła to właśnie Sieklucka zagrała główną rolę.

Główna rola w tak głośnym filmie była gwarantem sukcesu. Anna Maria Sieklucka rzeczywiście szybko stała się rozpoznawalna. I choć opinie na temat jej gry aktorskiej były podzielone, wszyscy zgodnie twierdzili, że jest kobietą niezwykle piękną.

d3zymfa

Główna rola w filmie na tyle głośnym, że mówiono o nim niemal na całym świecie tuż po tym, jak udostępniono go na platformie Netflix. I chociaż młoda aktorka mogła korzystać ze świeżo zdobytej sławy, ta nagle zniknęła. Nie pokazywała się na branżowych imprezach, nie udzielała wielu wywiadów, nie pozowała na ściankach. Co się z nią stało?

"Nie zostałam odrzucona przez show-biznes. Świadomie wybrałam drogę daleką od medialnego szumu i plotek, bo kreowanie swojego wizerunku za pomocą fake newsów nie jest mi do niczego potrzebne. Nie pasuję do tego światka, bo nie daję sobie w kaszę dmuchać. Jako kobieta i aktorka wyraźnie stawiam granice. Wolę opowiadać o swojej pracy niż o życiu prywatnym. Może dlatego po premierze nie dostałam zbyt wielu zaproszeń na wywiady czy kolejne sesje do magazynów. Albo wśród dziennikarzy mam złą sławę" - mówiła Anna Maria Sieklucka dla magazynu "Party".

Anna-Maria Sieklucka: "Z Michelem połączyła nas przyjaźń"

Spodziewaliście się, że po tak dużym sukcesie Anna Maria Sieklucka odrzuci świat showbiznesu? Czy to zamknęło jej drzwi do dalszej kariery?

d3zymfa

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3zymfa

Podziel się opinią

Share
d3zymfa
d3zymfa