Trwa ładowanie...

Podano wyniki toksykologii Anthony'ego Bourdaina

Opublikowano raport, z którego wynika, że w ciele zmarłego Anthony'ego Bourdaina znaleziono jedynie ślady nienarkotycznego środka leczniczego w prawidłowej, terapeutycznej dawce.

Podano wyniki toksykologii Anthony'ego BourdainaŹródło: Getty Images
d22c34a
d22c34a

Jak podają dziennikarze "New York Times", którzy dotarli do wyników toksykologicznych, w ciele Anthony'ego Bourdaina nie znaleziono śladów narkotyków ani substancji psychoaktywnych. Kilka dni temu prokurator potwierdził natomiast, że 61-latek powiesił się w łazience swojego hotelowego pokoju. Miał użyć do tego paska od szlafroka.

Zobacz też: Robrt Kupisz poruszony śmiercią Aviciiego: "Ci, którzy tworzą, są przewrażliwieni"

Przypomnijmy, że informację o zgonie krytyka podała jako pierwsza telewizja CNN.

- Z wielkim smutkiem możemy potwierdzić śmierć naszego przyjaciela, Anthony’ego Bourdaina. Jego zamiłowanie do podróży, wielkiej przygody, świetnego jedzenia i niezwykłych historii stworzyło z niego fantastycznego autora opowiadań. Jego talent nigdy nie przestanie nas zdumiewać. Bardzo za nim tęsknimy. Nasze myśli i modlitwy kierujemy w trudnym czasie do jego żony i córki - podali przedstawiciele stacji.

d22c34a

Anthony Bourdain zyskał ogromną popularność w 2000 r., kiedy została wydana jego książka "Kitchen Confidential", która okazała się bestsellerem. W tym samym czasie zaczął prowadzić programy telewizyjne o tematyce kulinarnej. Był również jurorem w brytyjskiej oraz amerykańskiej edycji programu "The Taste".

d22c34a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22c34a