Trwa ładowanie...
d4jzob9

Podpita Sophie Turner pokazała obrączkę i powiedziała, co sądzi o millenialsach

23-letnia brytyjska gwiazda "Gry o tron" i "X-Menów" jest w podróży poślubnej z Joe Jonasem. Jednak znalazła chwilę, aby podzielić się swoimi przemyśleniami na Instagramie. Choć nie była w najlepszej formie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sophie Turner poślubiła niedawno Joe Jonasa
Sophie Turner poślubiła niedawno Joe Jonasa (Getty Images)
d4jzob9

Sophie Turner opublikowała na InstaStories prawie minutowe wideo, w którym broni Alex Morgan.

Kim jest Alex Morgan? To amerykańska piłkarka, która właśnie wywołała kontrowersje. Chodzi o jej "cieszynkę" po strzeleniu gola Brytyjkom w mistrzostwach świata kobiet.

Amerykanka wykonała gest imitujący picie herbatki, co spotkało się z internetowym hejtem. W swoim filmiku Sophie Turner broni Amerykanki, choć jak podkreśla, kibicowała swojej drużynie. Przy okazji, wszystkich krytykujących zachowanie Morgan nazwala "siedzącymi w domu millenialsami pijącymi kombuczę".

d4jzob9

Na trwającym ponad minutę wideo widać, że aktorka jest wyluzowana, nie ma makijażu i dziarsko opróżnia kieliszek wina. Sądząc po jej wymowie, oczach i mimice - nie pierwszy tego wieczoru. Co istotne, gestykulując i przechylając kieliszek, Turner przypadkowo pokazała, po raz pierwszy, ślubną obrączkę.

Przypomnijmy: Sophie Turner i Joe Jonas już w maju spontanicznie przysięgli sobie miłość i wierność podczas nieco kiczowatej uroczystości w Las Vegas.

Jednak zabawny ślub w kapliczce z Presleyem był tylko przedsmakiem czegoś znacznie większego. Wymarzonego ślubu w Paryżu. Aby mogło dojść do celebracji zaślubin w Europie, Joe i Sophie musieli pobrać się w USA. Stąd decyzja o ślubie w Las Vegas.

Turner i Jonas pobrali się ponownie 29 czerwca. Na romantyczną ceremonię zjechali przyjaciele i rodzina Turner i Jonasa. Paryskie wesele gwiazd odbyło się w Château Le Martinet. Uroczystości, rzecz jasna, nie udało się do końca utrzymać w tajemnicy - we Francji paparazzi również działają.

d4jzob9

Podziel się opinią

Share

d4jzob9

d4jzob9