Trwa ładowanie...

Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej. Artystka wszystko zaplanowała

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 7 maja we Wrocławiu. Artystka spocznie wraz z ukochanym mężem, Zbigniewem Dziewiątkowskim.

Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej. Artystka wszystko zaplanowałaŹródło: East News, fot: East News
d8dc6sb
d8dc6sb

Okazuje się, że Izabela Skrybant-Dziewiątkowska doskonale zaplanowała swój pogrzeb. Artystka nie tylko podzieliła swój majątek wart ok. 5 mln zł, ale też dokładnie opisała, jak ma wyglądać uroczystość pożegnalna.

- Nie chcę być skremowana po śmierci. Mają mnie ładnie ubraną i umalowaną włożyć do trumny. Tak jak było ze Zbyszkiem, mnie się wydaje, że śpi w tym grobie - miała poinformować.

ZOBACZ: Strasburger o swych przeżyciach: "Przeżyłem, ale chorowałem dość mocno"

Rodzin ustaliła już szczegóły ostatniego pożegnania. Pogrzeb rozpocznie się o godz. 11 na cmentarzu przy ul. Bardzkiej we Wrocławiu. Wezmą w nim udział władze miasta, a także artyści z całej Polski. Następnie artystka zostanie pochowana w grobie, w którym spoczywa jej mąż – Zbigniew Dziewiątkowski.

d8dc6sb

Zgodnie z wolą gwiazdy, rodzina, przyjaciele i fani, proszeni są o nieprzynoszenie na uroczytość kwiatów. Zamiast tego można będzie wesprzeć Fundację "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową". Będzie wystawiona specjalna puszka, do której można wrzucić darowiznę.

Izabela Skrybant-Dziewiątkowska zmarła 1 maja na raka trzustki. Artystka osierociła dwie córki - Kasię i Anię. Kobiety po równo otrzymały majątek, który gwiazda Tercetu Egzotycznego zostawiła po sobie. Wiadomość o śmierci gwiazdy wstrząsnęła wszystkimi fanami.

d8dc6sb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8dc6sb