Trwa ładowanie...

Pogrzeb Michała Wiśniewskiego. Tylko w jego teledysku

Niedawno Michał Wiśniewski ogłosił swoją upadłość finansową, a teraz zekranizował swój pogrzeb. Muzyk wraca do korzeni i znowu szokuje. Jego teledysk budzi kontrowersje i tworzy pole do dyskusji na temat jego kariery.

Pogrzeb Michała Wiśniewskiego. Tylko w jego teledyskuŹródło: ONS.pl
d4aexij
d4aexij

"Pierwiastek z dziewięciu" to najnowsza duma "Ich Troje". Mimo wielkiego powrotu Michał Wiśniewski zmuszony był niedawno do ogłoszenia upadłości finansowej. Najnowszy teledysk legendy polskiej sceny muzycznej budzi ogromne kontrowersje. Michał Wiśniewski w trumnie to niecodzienny widok.

To pierwszy album nagrany wspólnymi siłami z Agatą Buczkowską, która niegdyś występowała w "The Voice of Poland". Niedawno do sieci trafił teledysk do utworu "Czerń i biel", na potrzeby którego Michał Wiśniewski zekranizował swój pogrzeb.

Zdjęcia do teledysku odbyły się w miejscu Agrokultura Korfowe, znajdującym się na skraju Puszczy Kampinoskiej. Za realizację odpowiada ekipa Smoła Studio. To pierwszy raz, kiedy Michał Wiśniewski wyreżyserował swój teledysk. W nagraniu nie zabrakło dzieci, rodziny, przyjaciół Michała - ludzi, którzy są przy nim od zawsze m.in. Witolda Dębickiego, Krzysia Hanke, znajomych, ale też fanów zespołu.

Teledysk rozpoczyna cytat Marka Twaina "Pogłoski o mojej śmierci były mocno przesadzone". Cytat ten uderzać ma w media, które niejednokrotnie uśmiercały karierę Wiśniewskiego.

Jak oceniacie najnowsze dzieło "Ich Troje"?

d4aexij
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4aexij