Trwa ładowanie...

Pokazała dawne zdjęcie. Fotografia uchwyciła niezwykły moment

Agata Młynarska i Przemysław Schmidt obchodzą jubileusz. O niezwykłym początku znajomości, które wielu nazwie przeznaczeniem, dziennikarka opowiedziała na Instagramie. Pokazała nawet zdjęcie, które uchwyciło ten moment.

Agata Młynarska pokazała niezwykły moment na InstagramieAgata Młynarska pokazała niezwykły moment na InstagramieŹródło: akpa
d1lts34
d1lts34

Agata Młynarska i Przemysław Schmidt są szczęśliwą parą od ośmiu lat. Po czterech latach znajomości wiosną 2014 r. wzięli ślub, składając sobie małżeńską przysięgę w warszawskim Urzędzie Stanu Cywilnego. Jak podkreśliła kilka lat później dziennikarka, "choć mężczyzna z przeszłością i kobieta po przejściach nie potrzebują certyfikatu zaświadczającego o związku, to jednak świadomość, że nazywamy się mężem i żoną sprawiła nam wielką radość". Agata Młynarska nie kryje się ze swoim szczęściem, przy różnych okazjach dziękując i mężowi, i losowi za miłość. Nie ma wątpliwości, że byli sobie pisani, biorąc pod uwagę okoliczności, w jakich się spotkali.

Do początków znajomości z Przemysławem Schmidtem Agata Młynarska wróciła niedawno na swoim Instagramie. Przypomniała dzień, w którym ich drogi skrzyżowały się po raz pierwszy. Pokazała też zdjęcie, które uchwyciło moment spotkania.

Największe metamorfozy gwiazd

"18.12.2012 szykując się na scenę Teatru Wielkiego z okazji jubileuszu Polsatu, miałam nieodparte, przedziwne uczucie, że spotkam w ten wieczór mężczyznę mojego życia (są świadkowie). Jak bardzo to jest niedorzeczne, wiem tylko ja, a jednak tak się stało" - zaczęła swój wpis Agata Młynarska, następnie przybliżając historię, która stoi za jedną z opublikowanych fotografii.

"Pierwsze zdjęcie uchwyciło moment, w którym Przemek szedł do mnie, a ja odwróciłam się, porzuciłam jubileuszowy tort i mojego szefa, ruszając w stronę tego pana (szef nam później 'pobłogosławił'). Zapytałam, czy przyszedł po mnie, odparł, że tak... i tak już zostało. [...] Ta dziewczyna na scenie w zielonej sukience nie znała tego pana, choć wiedziała, że zjawił się po nią. Ten pan jej nie znał, ale wiedział, że ona na niego czeka... I od tamtej pory żyją szczęśliwie i życzą sobie, by długo!" - zakończyła Młynarska.

Fani dziennikarki nie mieli wątpliwości, że tych dwoje połączyło przeznaczenie. Byli pod ogromnym wrażeniem tej historii, którą podzieliła się z nimi Młynarska.

"Piękna i niezwykła historia!", "Niesamowite to" - pisali w komentarzach.

d1lts34
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lts34