Trwa ładowanie...
06-02-2017 11:22

"Polscy Beckhamowie" mają gest! Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przeznaczyli pieniądze ze swojego wesela na rehabilitację chorego piłkarza

Jakiś czas temu gwiazdorska para zadeklarowała się, że pieniądze zarobione na swoim ślubie, między innymi na sesjach zdjęciowych dla kolorowych magazynów, przekażą Rafałowi Koścowi, piłkarzowi Polonii Warszawa, który w ubiegłym roku uległ poważnemu wypadkowi. Majdanowie postanowili dotrzymać słowa i jak podaje "Twoje Imperium", przelali już na konto zawodnika niemałą kwotę.

"Polscy Beckhamowie" mają gest! Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przeznaczyli pieniądze ze swojego wesela na rehabilitację chorego piłkarzaŹródło: ONS.pl
d38i5d7
d38i5d7

Rafał Kosiec był dobrze zapowiadającym się piłkarzem "czarnych koszul", niestety na skutek upadku ze schodów, jego życie w jednej chwili legło w gruzach. 29-letni sportowiec w wyniku wypadku ma sparaliżowane mięśnie brzucha, przez co funkcjonowanie wielu narządów wewnętrznych jest zaburzone.

Roczne leczenie zawodnika to koszt aż 200 tys zł., mimo intensywnej rehabilitacji mężczyzna wciąż potrzebuje sporych nakładów finansowych. Niestety Rafał został bez środków do życia i nie mógł kontynuować leczenia. Na szczęście Radek i Małgosia pokazali, że mają klasę i ogromne serce. Według tygodnika, para dofinansowała już leczenie piłkarza, jednak nie wiemy dokładnie o jaką kwotę chodzi. Na podstawie lakonicznych słów piłkarza możemy wnioskować, że chodzi nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych!

rozenek, majdan AKPA
rozenek, majdan Źródło: AKPA

- Nie wiem, czy mogę mówić o kwocie, bo oni nie chcą się tym chwalić. Powiem tylko, że Radek i Małgosia przekazali mi znacznie więcej niż kilka tysięcy złotych, z przodu były dwie cyfry - powiedział Kosiec w rozmowie z tygodnikiem. Dzięki pomocy byłego bramkarza Polonii i jego żony Rafał może poddać się drogim zabiegom w komorze hiperbarycznej oraz przejść terapię z wykorzystaniem komórek macierzystych.

AKPA
Źródło: AKPA
d38i5d7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38i5d7