Trwa ładowanie...

Polska sromotnie przegrała z Kolumbią. Bosacka ma na to swoją teorię

Po przegranym meczu z Kolumbią w sieci wylała się lawina prześmiewczych komentarzy i mnóstwo słów rozczarowania. Jak przystało na Katarzynę Bosacką, postanowiła skomentować porażkę. Oczywiście w swoim stylu.
Share
Porażka wywołała burzę w sieci.
Porażka wywołała burzę w sieci.Źródło: ons.pl, Fot: ons.pl
d3iqt59

Odkąd ruszyły mistrzostwa, zainteresowanie piłką nożną wzrosło do granic możliwości. Całe rodziny i przyjaciele wspólnie zasiadają przed telewizorami, żeby kibicować swoim rodakom. Niestety, nasza reprezentacja najpierw przegrała z Senegalem, a później z Kolumbią. Został już tylko mecz o honor. Porażki nie mogą przełknąć fani piłki nożnej, którzy nie szczędzili słów krytyki w mediach społecznościowych. O komentarz, a właściwie kilka komentarzy pokusiła się Katarzyna Bosacka.

"Miał być krwisty stek, wyszły flaki z olejem. Miały być truskawki i szampan, były pierogi leniwe. Miał być tort z bezą, a upiekli ciasto z zakalcem. Najlepiej podsumował to nasz 5-letni Franek: Polacy w meczu grają słabo, a w reklamach bardzo ładnie" - napisała.

Najwyraźniej komentowanie polskiej reprezentacji jej się spodobało. Bo to nie był jedyny, który napisała tego dnia. "Czy wybór kwatery w Soczi był odpowiednim miejscem? - pyta komentator TV Andrzej Juskowiak. Graliśmy jako ostatni zespół, to było trudne – tłumaczy" – zaczęła swój wpis.

d3iqt59

I dodała: "Podpowiem: woda w Rosji jest inna, ziemia, kobiety, powietrze, łóżka, jedzenie, toalety, nie ma kulek mocy, no i ta różnica czasu...".

Zgadzacie się z Bosacką?

d3iqt59

Podziel się opinią

Share
d3iqt59
d3iqt59