Trwa ładowanie...

Pomimo zgrzytów z TVN-em Doda zagrała koncert i przekazała sukienkę. Wyjątkową kreację można już licytować

Jak co roku, znane osoby przekazały wyjątkowe przedmioty na aukcje dla WOŚP-u. Wśród gwiazd wpierających akcję znalazła się też Doda. Piosenkarka postanowiła oddać na licytację swoją kreację, co było powodem nieporozumienia z TVN-em. Pomimo nieprzyjemności, piosenkarka nie zrezygnowała, a przekazaną przez nią suknię z Opola można już licytować na Allegro.pl. Kwota rośnie z minuty na minutę.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Pomimo zgrzytów z TVN-em Doda zagrała koncert i przekazała sukienkę. Wyjątkową kreację można już licytowaćŹródło: Instagram.com
d2us63i

Całą sytuację z TVN-em i tegoroczną edycją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Doda relacjonowała na swoich profilach w mediach społecznościowych. Jej konflikt z Agnieszką Woźniak-Starak, z którą wdała się w bójkę, a później procesowała, doprowadził do tego, że TVN zerwał z piosenkarką wszelkie kontakty. Rabczewska wiele lat znosiła "ban" jednej z czołowych stacji telewizyjnych. Miarka się przebrała, gdy TVN odmówił transmitowana w telewizji licytacji kreacji, którą wokalistka chciała przekazać na rzecz WOŚP-u. Padły mocne słowa i oskarżenia, jednak stacja nie zmieniła swojej decyzji.

Wokalistka podkreśla, że została potraktowana niesprawiedliwie. Zwłaszcza, że zawsze chętnie pomaga i wspiera wszelkie inicjatywy WOŚP-u od 20. lat. Pomimo nieporozumienia z TVN-em, Rabczewska zdecydowała, że zagra na finałowym koncercie. - Niemniej jednak z wielka radością zagram koncert na waszą rzecz, bo w końcu cel i idea są najważniejsze - napisała Doda na swoim profilu na Facebooku.

Gwiazda nie zrezygnowała też z przekazania na aukcję swojej sukienki, choć stacja nie zgodziła się pokazać nawet minuty z licytacji. Suknię, którą Dorota Rabczewska miała na sobie podczas KFPP Opole 2017, śpiewając w duecie z Marylą Rodowicz utwór "Niech żyje bal", można za to już licytować w serwisie aukcyjnym Allegro.pl. Wyjątkowa kreacja została zaprojektowana przez znaną polską projektantkę Patrycję Kujawę. W momencie tworzenia artykułu cena sukienki wynosiła 900 zł. Jak myślicie, jaką sumę osiągnie?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2us63i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2us63i