Trwa ładowanie...
d1zhvxk

Powstanie film o Wander i Baranowskim. Dziennikarkę zagra Joanna Moro

Wszystko wskazuje na to, że doczekamy się kinowego hitu o ikonie polskiej telewizji i jej mężu. W sfinansowaniu produkcji pomoże wpływowy syn dziennikarki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Życie Wander i Baranowskiego zainspirowało jednego z reżyserów
Życie Wander i Baranowskiego zainspirowało jednego z reżyserów (East News)
d1zhvxk

Życie Bogumiły Wander i Krzysztofa Baranowskiego to gotowy scenariusz na film. Zauważył to jeden z reżyserów, który pragnie pokazać historię tych dwojga na wielkim ekranie. Uzyskał już nawet zgodę słynnego żeglarza, który początkowo był sceptycznie nastawiony do tego pomysłu.

- Długo nie byłem przekonany do tego. Ale reżyser się uparł. Co więcej otrzymał już nawet dotację! - wyznał Baranowski w "Rewii".

Nie wiadomo jeszcze kto zagra męża Bogumiły Wander, ale ponoć w postać dziennikarki wcieli się Joanna Moro, która zasłynęła fenomenalną kreacją Anny German. Choć reżyser pozyskał już dotację, to by zrealizować film, potrzeba dużo więcej środków. Zdjęcia mają odbywać się za granicą, co będzie sporo kosztować. Poza tym nikt nie zamierza oszczędzać na kostiumach, a Wander uchodziła za jedną z najlepiej ubranych osobowości telewizyjnych. W pozyskaniu pieniędzy ma pomóc syn gwiazdy, Marek. Jest prezesem jednej z największych agencji reklamowych na świecie, więc ma ogromną sieć kontaktów.

d1zhvxk

- Zaczął szukać inwestorów. Uważa, że taka pamiątka należy się jego mamie, która jest przecież wielką legendą telewizji - dodaje źródło tygodnika.

Chcielibyście zobaczyć film o życiu Bogumiły Wander?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1zhvxk

Podziel się opinią

Share
d1zhvxk
d1zhvxk