Trwa ładowanie...

Prawnik Dariusza Opozdy wydał oświadczenie. "Ma status pokrzywdzonego"

W ostatni weekend mówiło się głównie o aferze w rodzinie Opozdów. Konflikt między ojcem aktorki a jej matką, siostrą i nią samą przybrał nieoczekiwany obrót. Teraz mężczyzna poprzez swojego prawnika wydał długie oświadczenie.

Joanna Opozda jest w zaawansowanej ciąży. Skandal w rodzinie raczej jej nie pomagaJoanna Opozda jest w zaawansowanej ciąży. Skandal w rodzinie raczej jej nie pomagaŹródło: AKPA
d3sx47f
d3sx47f

Joanna Opozda, jej siostra, mama i mąż - Antek Królikowski - są w konflikcie z ojcem aktorki. I mowa już nie tylko o kłótniach oraz oskarżeniach o zaniedbanie, jakie pod adresem najbliższych wysuwał Opozda. W ostatni weekend doszło do użycia broni palnej. Według Królikowskiego, który wszystko relacjonował w sieci, jego teść strzelał do swojej eks oraz jednej z córek. Nikt nie ucierpiał, jednak sprawa odbiła się w mediach szerokim echem.

Teraz ojciec Opozdy wydał oświadczenie. A właściwie zrobił to w jego imieniu adwokat.

"Szanowni Państwo, działając na mocy udzielonego mi pełnomocnictwa, niniejszym wskazuję, iż twierdzenia przemawiające za tym, że to pokrzywdzony Pan Dariusz Opozda ponosi jakąkolwiek winę w całym zdarzeniu, do którego doszło w dniu 8 stycznia 2022 r. w miejscowości Busko-Zdrój są nieprawdziwe" - zaczął prawnik Opozdy.

"Trwają czynności mające na celu ustalenie przebiegu zdarzenia oraz osób biorących w nim udział. Pan Dariusz Opozda ma status pokrzywdzonego. Pokrzywdzone zostały również inne osoby, kierowano groźby karalne, czynności w sprawie opisanych czynów prowadzi KPP w Busku-Zdroju. Już sama analiza nagrań dostępnych w internecie dowodzi, że to zachowanie uczestników było ukierunkowane na niszczenie mienia pokrzywdzonego" - dodał.

Według innej wersji Królikowski z teściową pojechali do Dariusza Opozdy, aby odebrać z jego mieszkania rzeczy należące do mamy aktorki.

d3sx47f

"Zwrócić należy uwagę, że nikt nie 'przyjeżdża po rzeczy', używając widocznej na nagraniach przemocy" - czytamy w oświadczeniu.

Prawnik dodał, że wskazane jest powstrzymanie się od komentowania wydarzeń z feralnego dnia aż do czasu zakończenia postępowania. Jednak sam Opozda niedługo po opublikowaniu oświadczenia dodał nowe zdjęcie jako dowód w sprawie i napisał w sieci: "O i tu macie do czego doprowadziły córki Joanna, Aleksandra i moja żona Małgorzata i wraz z Królikowskim chcieli dokończyć dzieła". Na drastycznej fotografii widać ranę na nodze, która jest tak głęboka, że odsłania kość.

Joanna Opozda w sierpniu wyszła za mąż za Antka Królikowskiego. Jest w zaawansowanej ciąży.

Joanna Opozda AKPA
Joanna OpozdaŹródło: AKPA
Joanna Opozda AKPA
Joanna OpozdaŹródło: AKPA

Antek Królikowski: "Nigdy nie chodziłem na randki. Cieszę się z tego, co mam. Mam żonę i dziecko w drodze"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3sx47f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sx47f