Trwa ładowanie...
smolasty

Premiera nowego utworu Smolastego "Młoda Gwiazda” podczas TIDAL X SUMMER

W piątek odbył się kolejny koncert w ramach wakacyjnego cyklu TIDAL X SUMMER. Podczas trzeciego z pięciu planowanych wydarzeń wystąpiła gwiazda hip-hopu - Smolasty.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Premiera nowego utworu Smolastego  "Młoda Gwiazda” podczas TIDAL X SUMMER
Źródło: Materiały prasowe
dqeqmz1

Wydarzenie odbyło się na plaży w Sopocie i zgromadziło rzesze fanów. Raper w trakcie koncertu zszedł ze sceny do publiczności i wykonał swój największy przebój "Uzależniony” wśród tłumu. Podczas występu usłyszeliśmy również utwór "Fake Love”, który jest zapowiedzią pierwszej studyjnej płyty artysty oraz całkowicie nieopublikowany materiał "Młoda Gwiazda”. Po koncercie artysta spotkał się fanami – była okazja do krótkiej rozmowy i wspólnych zdjęć.

Materiał z koncertu z nowym utworem "Młoda Gwiazda”"

Smolasty swoją karierę muzyczną rozpoczął w 2014 roku od gościnnego udziału w utworze "21 Pesos" Pabla Novacciego. Jego muzyka to nowoczesne połączenie muzyki popowej i rapu. W lipcu 2016 roku ukazał się jego solowy singiel "Jestem, byłem, będę". Na początku 2017 roku wziął udział w projekcie producenckim "Młode Wilki Popkillera 5". Raper został nominowany do konkursu Fryderyki 2018 za fonograficzny album roku. Jego utwory cieszą się powodzeniem wśród rozgłośni radiowych, a w serwisach muzycznych biją rekordy popularności.
TIDAL X SUMMER to cykl wakacyjnych koncertów odbywających się na plaży w kultowej Zatoce Sztuki w Sopocie. Serwis streamingowy TIDAL, na którym znajdziemy między innymi dostęp do ekskluzywnych wydarzeń na żywo oraz wyselekcjonowanych muzycznych playlist, zaprosił do współpracy największe polskie gwiazdy popowe, artystów hip-hopowych oraz międzynarodowych djów. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

dqeqmz1

Link do playlisty zapowiadającej cykl koncertów TIDAL X SUMMER:
LINK DO PLAYLISTY

Harmonogram koncertów:
• 10 sierpnia (piątek), godzina 19:00 – Burak Yeter

Więcej informacji na temat cyklu będzie można znaleźć już wkrótce na kanałach Facebook:
TIDAL https://www.facebook.com/TIDALPolska/
Zatoka Sztuki https://www.facebook.com/Zatoka.Sztuki/
oraz Instagram:
https://www.instagram.com/tidal_polska/
Sponsorem cyklu muzycznego jest serwis streamingowy TIDAL.

TIDAL to globalny muzyczny serwis streamingowy stworzony dla fanów przez samych artystów z całego świata. Użytkownicy TIDAL korzystają z wyselekcjonowanych treści, które łączą muzyków z fanami na wielu płaszczyznach. Usługa oferuje najlepszą jakość dźwięku oraz wideo o wysokiej rozdzielczości, a także odkrywanie nowych artystów przez TIDAL Rising oraz unikatowe doświadczenia przez TIDAL X. TIDAL dostępny jest w 52 krajach z katalogiem ponad 57 milionów utworów i 230 000 filmów wysokiej jakości. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.tidal.com/pl.
Facebook: https://www.facebook.com/TIDALPolska/
Instagram: https://www.instagram.com/tidal_polska/

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dqeqmz1

Podziel się opinią

Share
dqeqmz1
dqeqmz1