Trwa ładowanie...

Próba Edyty Górniak w Sopocie. Cała Opera Leśna dostała zakaz nagrywania

Edyta Górniak ma dla fanów niespodziankę. Artystka nie chce, by ujrzała ona światło dzienne wcześniej niż w dzień jej koncertu.

Próba Edyty Górniak w Sopocie. Cała Opera Leśna dostała zakaz nagrywaniaŹródło: East News
d44m1sj

Edyta Górniak będzie jedną z gwiazd, która wystąpi na scenie podczas Top of The Top Sopot Festival. Piosenkarka, podobnie jak pozostali artyści, odbyła próbę w Operze Leśnej. W czasie jej trwania reżyser poprosił wszystkich o wyłączenie telefonów.

- Bardzo, bardzo proszęo to, aby wszyscy wyłączyli telefony. Nie nagrywali, nie robili zdjęć. Schowajcie wszystko, co mogłoby zarejestrować występ - powiedział ze sceny reżyser.

ZOBACZ: Edyta Górniak w deucie z Gromee na Sunrise Festival 2019

Dlaczego akurat w przypadku Edyty Górniak zapadły takie decyzje? Okazuje się, że artystka na scenie zaśpiewa swój nowy singiel. Jego premiera ma się odbyć w czasie festiwalu, dlatego tak ważne jest, aby nikt nie usłyszał piosenki wcześniej.

To pierwszy singiel Edyty Górniak od dawna. Bardziej złośliwi komentowali, że wokalistka zajmuje się już tylko dawaniem prywatnych koncertów i udzielaniem wywiadów w śniadaniówkach. Tymczasem gwiazda ma dla swoich fanów prawdziwą "petardę".

My z niecierpliwością czekamy na efekt.

d44m1sj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44m1sj