ycipk-4i6z0t

Próba Edyty Górniak w Sopocie. Cała Opera Leśna dostała zakaz nagrywania

Edyta Górniak ma dla fanów niespodziankę. Artystka nie chce, by ujrzała ona światło dzienne wcześniej niż w dzień jej koncertu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak na próbie w Sopocie
Edyta Górniak na próbie w Sopocie (East News)
ycipk-4i6z0t

Edyta Górniak będzie jedną z gwiazd, która wystąpi na scenie podczas Top of The Top Sopot Festival. Piosenkarka, podobnie jak pozostali artyści, odbyła próbę w Operze Leśnej. W czasie jej trwania reżyser poprosił wszystkich o wyłączenie telefonów.

- Bardzo, bardzo proszęo to, aby wszyscy wyłączyli telefony. Nie nagrywali, nie robili zdjęć. Schowajcie wszystko, co mogłoby zarejestrować występ - powiedział ze sceny reżyser.

ZOBACZ: Edyta Górniak w deucie z Gromee na Sunrise Festival 2019

ycipk-4i6z0t

Dlaczego akurat w przypadku Edyty Górniak zapadły takie decyzje? Okazuje się, że artystka na scenie zaśpiewa swój nowy singiel. Jego premiera ma się odbyć w czasie festiwalu, dlatego tak ważne jest, aby nikt nie usłyszał piosenki wcześniej.

Przeczytaj: Edyta Górniak rozprawia się z zachciankami syna: "On jest łasy na kasę"

To pierwszy singiel Edyty Górniak od dawna. Bardziej złośliwi komentowali, że wokalistka zajmuje się już tylko dawaniem prywatnych koncertów i udzielaniem wywiadów w śniadaniówkach. Tymczasem gwiazda ma dla swoich fanów prawdziwą "petardę".

ycipk-4i6z0t

My z niecierpliwością czekamy na efekt.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4i6z0t

ycipk-4i6z0t
ycipk-4i6z0t