Trwa ładowanie...
d8ql0s4

Próba Edyty Górniak w Sopocie. Cała Opera Leśna dostała zakaz nagrywania

Edyta Górniak ma dla fanów niespodziankę. Artystka nie chce, by ujrzała ona światło dzienne wcześniej niż w dzień jej koncertu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak na próbie w Sopocie
Edyta Górniak na próbie w Sopocie (East News)
d8ql0s4

Edyta Górniak będzie jedną z gwiazd, która wystąpi na scenie podczas Top of The Top Sopot Festival. Piosenkarka, podobnie jak pozostali artyści, odbyła próbę w Operze Leśnej. W czasie jej trwania reżyser poprosił wszystkich o wyłączenie telefonów.

- Bardzo, bardzo proszęo to, aby wszyscy wyłączyli telefony. Nie nagrywali, nie robili zdjęć. Schowajcie wszystko, co mogłoby zarejestrować występ - powiedział ze sceny reżyser.

ZOBACZ: Edyta Górniak w deucie z Gromee na Sunrise Festival 2019

Dlaczego akurat w przypadku Edyty Górniak zapadły takie decyzje? Okazuje się, że artystka na scenie zaśpiewa swój nowy singiel. Jego premiera ma się odbyć w czasie festiwalu, dlatego tak ważne jest, aby nikt nie usłyszał piosenki wcześniej.

d8ql0s4

Przeczytaj: Edyta Górniak rozprawia się z zachciankami syna: "On jest łasy na kasę"

To pierwszy singiel Edyty Górniak od dawna. Bardziej złośliwi komentowali, że wokalistka zajmuje się już tylko dawaniem prywatnych koncertów i udzielaniem wywiadów w śniadaniówkach. Tymczasem gwiazda ma dla swoich fanów prawdziwą "petardę".

My z niecierpliwością czekamy na efekt.

d8ql0s4

Podziel się opinią

Share

d8ql0s4

d8ql0s4