Trwa ładowanie...
d227u00

Problemy w raju. Julia Wieniawia i Antek Królikowski pokłócili się

Ich związek dojrzewał na oczach polskiego show-biznesu. I choć z początku rokowali na parę numer jeden, teraz coś ich poróżniło. Tygodnik "Twoje Imperium" dotarł do relacji świadków, którzy opisali ich kłótnię przed jedną z warszawskich knajp.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Julia Wieniawa i Antek Królikowski (East News, Fot: East News)
d227u00

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski są razem od ponad roku. Piękni, młodzi, utalentowani i bogaci. Nic dziwnego, że wylądowali na świeczniku. Jak podaje jeden z tygodników, zakochani przechodzą ostatnio trudne chwile. Podobno para nie najlepiej się dogaduje. Jeszcze do niedawna głównym powodem ich kłótni był po brzegi wypełniony grafik. Teraz poszło o nowego faceta i tajemniczą blondynkę.

ZOBACZ TAKŻE: Wieniawa dementuje kryzys z Antkiem: "To jest śmieszne"

Jak ustalił tygodnik "Twoje Imperium", kilkanaście dni temu goście jednego z modnych warszawskich klubów byli świadkami żywiołowej kłótni Królikowskiego i Wieniawy. Ale tamten wieczór na długo zapadnie także w pamięci zakochanych.

d227u00

Antek miał bawić się przy stoliku z atrakcyjną blondynką. Ponadto nie szczędził jej czułości, a następnie wyszedł z kobietą przed lokal. Na miejscu nie zabrakło Wieniawy, która ku zdziwieniu gości nie zrobiła chłopakowi awantury. Mało tego, serdecznie przywitała się z dziewczyną.

Jednak to, co wydarzyło się po chwili, dało prawdziwą pożywkę naocznym świadkom. Wieniawa i Królikowski przywitali się dosyć chłodno i z początku spokojnie rozmawiali. Jednak niespodziewanie doszło do wybuchu emocji. Aktor wpadł w szał i jeśli wierzyć świadkom, wyglądało to tak, jakby miał rzucić się na swoją dziewczynę z pięściami.

- Uderzyłby ją, gdyby nie powstrzymał go jakiś człowiek stojący obok - relacjonuje fotoreporter "Twojego Imperium".

d227u00

Na miejscu miało się zjawić dwóch ochroniarzy klubu. Gdy emocje opadły, para ponoć zaczęła normalnie rozmawiać. Nie wrócili jednak razem do domu. Julia wsiadła do taksówki, a Antek samotnie kontynuował imprezę w hotelu Hilton.

I kiedy myśleliśmy, że to koniec zawirowań w życiu uczuciowym tych dwojga, dotarły do nas nowe rewelacje na ich temat. Kilka dni po opisanej kłótni, aktorka była widziana na mieście z 26-letnim aktorem Nikodemem Rozbickim. Mało tego, udali się do mieszkania mężczyzny, gdzie mieli spędzić resztę nocy.

Już chyba wiadomo, dlaczego Królikowski był wściekły na swoją dziewczynę. Myślicie, że to koniec?

d227u00

Podziel się opinią

Share

d227u00

d227u00