Trwa ładowanie...
dws8o50

Prokuratura potwierdza: "Nikt nie nakłaniał Ryszarda Rynkowskiego do próby samobójczej".

Prokuratura Rejonowa w Brodnicy po przesłuchaniu Ryszarda Rynkowskiego umorzyła śledztwo w sprawie nakłaniania artysty do próby samobójczej. Nadal prowadzone jest postępowanie w sprawie, czy wokalista legalnie wszedł w posiadanie amunicji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prokuratura potwierdza: "Nikt nie nakłaniał Ryszarda Rynkowskiego do próby samobójczej".
(ONS.pl)
dws8o50

Jak podaje "Twoje Imperium", piosenkarz zapewnił prokuraturę, że nikt nie nakłaniał go do próby samobójczej._ - Pan Ryszard R. złożył zeznania, z których wynika, że nikt go nie namawiał, nikt mu nie pomagał, ani nikt nie przysłużył się do tego, że takie zdarzenie miało miejsce_ - powiedziała tygodnikowi prokurator Alina Szram.

Jednak to nie kończy sprawy, ponieważ prokuratura wciąż bada, czy naboje, które posiadał Rynkowski, były nabyte w sposób legalny. Został nawet powołany biegły, który ma rozwiać wszystkie wątpliwości. Rynkowski, jego żona i menadżer przestali komentować sprawę, dlatego nie wiemy, czy artysta wciąż znajduje się pod opieką psychiatry.

scena z: Ryszard Rynkowski, SK:, , fot. Engelbrecht/AKPA AKPA
scena z: Ryszard Rynkowski, SK:, , fot. Engelbrecht/AKPA (AKPA)

Przypominamy, że kilka tygodni temu Ryszard Rynkowski przeszedł poważne załamanie nerwowe. Na podwórku przed swoim domem wokalista wymachiwał bronią i groził, że popełni samobójstwo. Policję wezwała przerażona żona artysty. Na szczęście zdołano odebrać mu broń, zanim skrzywdził siebie albo kogoś z rodziny. Po interwencji Rynkowski najpierw trafił na izbę wytrzeźwień, a potem na obserwację do specjalistycznego Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu.

Ryszard Rynkowski ONS.pl
Ryszard Rynkowski (ONS.pl)
dws8o50

Podziel się opinią

Share
dws8o50
dws8o50