Trwa ładowanie...
d85381r

Przed nami drugi koncert Eda Sheerana w Warszawie. Wiemy, jakie ma żądania

Kiedy ogłoszono, że brytyjski muzyk przyjedzie do Polski, fani oszaleli. Bilety rozeszły się jak świeże bułeczki, a organizatorzy postanowili zorganizować drugi występ.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ed Sheeran
Ed Sheeran (Wikimedia Commons CC BY-SA, Fot: Eva Rinaldi)
d85381r

Bez wątpienia Ed Sheeran jest obecnie jednym z najpopularniejszych muzyków w Polsce i na świecie. Gwiazdor zagra aż dwa koncerty w Polsce i jak każda gwiazda ma swoje wymagania.

Kiedy artysta przedstawił organizatorom rider, czyli listę żądań, musieli się lekko zdziwić. Dlaczego? Kilka tygodni wcześniej koncert na Stadionie Narodowym zagrała Beyonce. Jej żądania były dużo trudniejsze do realizacji niż brytyjskiego muzyka.

d85381r

Wokalistka chciała, aby jej garderoba była świeżo pomalowana na biało, w środku miały znajdować się skórzane fotele, a w łazience czerwony papier toaletowy. W przypadku Sheerana wymagania są nieco skromniejsze. Młody artysta poprosił, żeby w jego garderobie znalazły się: butelki Robinsons Squash, sześciopak Coca-Coli, sześciopak dietetycznej coli, sześciopak Fanty Orange, sześciopak Sprite'a i słoik miodu Manuka.

Zakupy dla Eda Sheerana kosztowały zaledwie 57 funtów, czyli ok. 270 zł.

Drugi koncert Eda Sheerana odbędzie się 12 sierpnia 2018 r. na Stadionie Narodowym.

d85381r

ZOBACZ TAKŻE: Dzięki Sheeranowi kobiety pokochały rudych

d85381r

Podziel się opinią

Share

d85381r

d85381r