Trwa ładowanie...
d3crl24

Przemiana Roberta Górskiego. Schudł dla młodszej żony

Dla nowej miłości można zrobić wiele. Przekonał się o tym komik Robert Górski, który dla młodszej żony postanowił zmienić styl życia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Górski poważnie potraktował życiowe zmiany.
Robert Górski poważnie potraktował życiowe zmiany. (East News)
d3crl24

Lider Kabaretu Moralnego Niepokoju, obecnie znany z "Ucha prezesa", niedawno poślubił swoją partnerkę, 34-letnią dziennikarkę Monikę Sobień. Przed wstąpieniem w związek małżeński Robert Górski postanowił schudnąć.

Za radą ukochanej odstawił uwielbiane przez niego hot dogi ze stacji benzynowej i inne fast-foody. Ograniczył też alkohol i rzucił palenie. Zmniejszył porcje posiłków i zrezygnował z kolacji. Efekt jest imponujący - w kilka miesięcy zrzucił 15 kilogramów!

Zobacz też: Kulisy "Ucha prezesa". Polityk PiS chciał wystąpić w serialu

d3crl24

- To nie ten sam Robert. Zanim wstanę, on jest już na basenie, albo biega po parku, a potem robi dla mnie i naszej córki zdrowe śniadanie - powiedziała Monika Sobień w rozmowie z "Na żywo".

Komik był z siebie dumny, że zmieścił się w ślubny garnitur w rozmiarze M. Nie pozwolił sobie pofolgować nawet na własnym weselu. Zjadł tylko kęs tortu, a wykwintne dania jak mus z wędzonego pstrąga czy udo z konfitowanej gęsi z gruszką w czekoladzie wydzielał sobie w małych porcjach.

Robert Górski planuje z 13 lat młodszą żoną dalsze powiększanie rodziny. W lutym br. zostali rodzicami Maliny. Mężczyzna zdaje sobie sprawę, że przy małych dzieciach musi dbać o formę. W końcu chce jak najlepiej wywiązać się z ojcowskich obowiązków.

d3crl24

Podziel się opinią

Share

d3crl24

d3crl24
d3crl24