Trwa ładowanie...

Przemysław Kossakowski nie chce mieć dzieci. "Nie czuję się niekompletny, jest mi dobrze"

Przemysław Kossakowski nie żałuje, że do tej pory nie zaznał smaku tacierzyństwa. Na razie spełnia się w roli opiekuna córki Martyny Wojciechowskiej i nie zamierza tego zmieniać.

Przemysław Kossakowski nie chce mieć dzieci. "Nie czuję się niekompletny, jest mi dobrze"Źródło: ONS.pl
d36gdnl
d36gdnl

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska już się nie ukrywają, choć długo udawali, że są tylko dobrymi przyjaciółmi. Przypomnijmy, że pierwsze doniesienia o ich romansie pojawiły się w maju zeszłego roku. Plotki nie cichły. Choć oboje szanują swoją prywatność i nie są wylewni, w końcu zaczęli pojawiać się razem na ściankach i pozować w blasku fleszy.

ZOBACZ WIDEO: Czułe uściski i skryte buziaczki. Wojciechowska nie mogła odlepić się od Kossakowskiego

Już na pierwszy rzut oka widać, że podróżnicy są w sobie szalenie zakochani i świata poza sobą nie widzą. Nic dziwnego, że fani pary zaczęli zastanawiać się, czy Kossakowski i Wojciechowska zdecydują się na powiększenie rodziny.

d36gdnl

Okazuje się, że gwiazdor TTV wcale nie żałuje, że do tej pory nie doczekał się narodzin własnego dziecka. Mało tego, nie planuje w przyszłości zostać ojcem.

- Wiem, że to zabrzmi dziwacznie, ugruntuje moją pozycję dziwaka, ale nie żałuję, że nie zostałem ojcem. Kiedy ludzie opowiadają mi o pragnieniu macierzyństwa, tacierzyństwa i posiadania dzieci, to opisują to z taką pasją, której nie pamiętam u siebie. Nie czuję się niekompletny, jest mi dobrze. Akceptuję tę rzeczywistość, którą stworzyłem - powiedział w rozmowie z fakt24.pl.

Kossakowski przyznaje, że na razie spełnia się w roli opiekuna Marysi - córki swojej ukochanej Martyny.

- Jestem obecnie w formacji rodzinnej, gdzie jest młody człowiek. Staram się aktywnie uczestniczyć i staram się robić to jak najlepiej, ale nie mam ambicji, żeby tworzyć życie od początku. Dobrze czy niedobrze? Nie wiem, tak jest po prostu - podsumował.

d36gdnl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36gdnl