Trwa ładowanie...

Przemysław Saleta zaprzecza, że nie ma kontaktu z córką. "To bzdura"

Wywiad Nicole Salety dla magazynu "Viva!", w którym przyznaje, że nie ma właściwie kontaktu z ojcem, odbił się szerokim echem. Przemysław Saleta twierdzi, że jego córka została źle zrozumiana.

Przemysław Saleta zaprzecza, że nie ma kontaktu z córką. "To bzdura"Źródło: East News
dpwwna4
dpwwna4

Historią Nicole i Przemysława Salety dwanaście lat temu żyła cała Polska. Sportowiec oddał nerkę córce i o mały włos nie przypłacił tego własnym życiem. Wydawałoby się, że takie doświadczenie zbliży ich do siebie jeszcze bardziej. Nic dziwnego, że słowa Nicole zaskoczyły wiele osób.

- Rzadko się widywaliśmy, gdy tato mieszkał w Tajlandii. Czasem dzwonię do niego, proponuję spotkanie, ale on jest zabieganym człowiekiem - wyznała w "Vivie!".

Saleta twierdzi, że między nim a córką wszystko jest w porządku.

- To, że nie spotykamy się za często, jest prawdą. Wynika to z tego, że Nicole ma 25 lat, ma swoje życie. Dochodzi do tego kwestia napiętego kalendarza, zarówno u mnie, jak i u córki. Jeśli chodzi o mnie, to doszły kwestie zdrowotne. Przez ostatnie miesiące byłem mniej mobilny, przeszedłem skomplikowaną operację kręgosłupa - powiedział "Super Expressowi".

Przemysław zapewnia, że dla Nicole rzucił życie w Tajlandii i wrócił do Polski.

dpwwna4

- Na początku marca wróciłem i odwróciłem proporcje, bo do tego momentu 80 procent czasu przebywałem poza Polską. Jednym z powodów powrotu była właśnie chęć częstszych kontaktów z córkami. Nawet Nicole zdziwiła się, że jej wywiad został odebrany w taki sposób. Mówienie, że nie mamy kontaktu, jest bzdurą. Pewnie większość rodzin ze swoimi dziećmi widuje się raz na jakiś czas, a nie codziennie. Zwłaszcza, gdy dzieci już dorosną - dodał.

dpwwna4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpwwna4