Przetakiewicz jest z Rooyensem już rok! Pokazała niesamowity prezent
Świętują rocznicę związku
Jeszcze kilka miesięcy temu skrzętnie ukrywali się i przed mediami, i przed fanami. O ich związku wiedzieli nieliczni. W wakacje zdradziły ich instagramowe zdjęcia, później zakochani przyszli razem na bal TVN-u i oficjalnie zaprezentowali na czerwonym dywanie, a ich związek przestał być tajemnicą.
Teraz okazuje się, że producent i właścicielka LaManii zaczęli widywać się znacznie wcześniej niż wszyscy sądzili. Właśnie świętują pierwszą rocznicę. Jak widać, zakochany Rooyens dla swojej partnerki jest w stanie zrobić wiele, nawet wykupić wszystkie róże w mieście.
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens
Przetakiewicz na swoim instagramowym profilu pokazała niezwykły prezent, którym obdarzył ją ukochany. Rinke dał Joannie 2002 czerwone róże - w pachnących bukietach utonął salon gwiazdy.
Joanna napisała: "Kochani muszę przyznać, że cudownie jest dostać 1001 róż na początek, a po roku 2002 jeszcze milej, ale nawet jedna dana z miłością jest tą najważniejszą. Bo nic nie liczy się tak jak intencja. Także nie czujcie się onieśmieleni panowie".
Kwiaty
Psy Przetakiewicz nie wiedziały co się dzieje, gdy ich dom nagle zamienił się w kwiaciarnię. Joanna pokazała filmik, na którym widać mnóstwo czerwonych bukietów. Była zachwycona. Rinke przygotował bardzo niepraktyczny, ale i romantyczny prezent, na który sporo wydał. Zazdrościcie?