Trwa ładowanie...

Przyjaciółka Przemysława Salety przyznała, że kupowała kokainę od dilera gwiazd

Kobieta zeznała w sądzie, że spotykała się z Cezarym P., by kupować od niego narkotyki.

Przyjaciółka Przemysława Salety przyznała, że kupowała kokainę od dilera gwiazdŹródło: East News, fot: paweł nowak
dwndp4q
dwndp4q

Jak donosi "Super Express", Karolina W. zeznawała we wtorek w procesie przeciwko dilerowi gwiazd. Modelka, a prywatnie przyjaciółka Przemysława Salety, pogrążyła Cezarego P. przyznając, że kupowała u niego kokainę:

- Wiem o tym, że Cezary jest oskarżony o rozprowadzanie środków odurzających. Kilka razy spotkałam się z Cezarym w celu kupowania kokainy. Nie pamiętam, ile razy kupowałam kokainę od Cezarego P. Kiedy Cezary do mnie przyjeżdżał, dochodziło do transakcji. W innym celu się nie spotykaliśmy.

Poprzednio Karolina W. zeznała, że porcja kokainy kosztowała ją ok. 400 zł.

Zła passa Cezarego P. rozpoczęła się po wypadku, który spowodował Dariusz K., były mąż Edyty Górniak. Od tego czasu policja obrała za cel namierzenie dilera, który sprzedaje narkotyki gwiazdom. Ostatecznie Cezary P. został zatrzymany w 2016 r. podczas transakcji ze stałym klientem. Dodatkowo pogrążyły go zeznania żony i córki.

Sprawa dilera gwiazd ciągnie się już od ponad dwóch lat. Wśród klientów Cezarego P. było wiele gwiazd i celebrytów, a także biznesmenów i polityków. Ich zeznania są sprzeczne. Większość nie przyznaje się do tego, że kupowała narkotyki.

dwndp4q

O sprawie powstała książka zatytułowana "Diler gwiazd", której autorem jest Piotr Krysiak.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl
dwndp4q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwndp4q