Trwa ładowanie...

Putin na ustach wszystkich. W "Dzień Dobry TVN" rozmawiano o jego dzieciach. Ile ich ma? Nikt nie zna całej prawdy

Putin wywołał wojnę w Ukrainie i tym samym wpłynął na to, co dzieje się w atakowanym kraju i na Zachodzie, i w samej Rosji. Dyktator jest teraz jednym z najbardziej znienawidzonych ludzi świata. A co z jego rodziną? Przecież prezydent Rosji ma dzieci. Ile konkretnie?

Ile dzieci ma Putin?Ile dzieci ma Putin?Źródło: "Dzień Dobry TVN", PAP
d1ra2pd

Putin atakiem na Ukrainę chciał przejść do historii. Bez względu na wynik, uda mu się, choć w pamięć zapadnie nie jako wielki władca, a człowiek porównywany do Hitlera. Prezydent Rosji, który włada nią od ponad 20 lat, jest równie skryty, jeśli chodzi o sprawy prywatne - niechętnie pokazuje światu swoich najbliższych. Niewiele wiadomo o jego rodzinie.

Co nieco na ten temat widzom opowiedziała Krystyna Kurczab-Redlich, która gościła w "Dzień Dobry TVN". To ona napisała książkę "Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina".

- Doliczyłam się siedmiorga dzieci. Najstarsza jest Masza, czyli Maria. Trzeba powiedzieć, że żadne z tych dzieci nie nosi nazwiska Putin i nigdy nie nosiło. Maria kończyła studia jako Maria Woroncowa. Jest w tej chwili docentką biologii i medycyny nuklearnej. Dostała od tatusia w prezencie ogromny instytut medycyny nuklearnej, którym zawiaduje, a także wiele innych naukowych instytutów. Oczywiście takich, które są związane z dużymi dochodami. Maria ma w tej chwili 36 lat, jest żoną Holendra, który ma w Holandii tylko trzy domy, a co więcej, to tego nie wiadomo. Prawdopodobnie sama Maria jest jednak w Rosji, w Moskwie - powiedziała Krystyna Kurczab-Redlich.

Druga córka Putina - Jekaterina Tichonowna Szkrebnowa - jest o rok młodsza. - Jest bardzo wysportowana, jest także naukowczynią i specjalizuje się w naukach ścisłych. Przede wszystkim jest przedsiębiorczynią. Ma tyle instytucji, którymi zawiaduje, że trudno było mi się ich doliczyć. W każdym razie obie są multimiliarderkami na pewno - usłyszeliśmy.

d1ra2pd

- W zeszłym roku ujawniła się nieślubna córka Putina. Jej matka nazywa Swietłana Kriwonogich. Jest to pani, która wpadła w oko Putinowi, kiedy był zastępcą mera w Petersburgu. Ma 47 lat w tej chwili. Okazało się, że ni stąd, ni zowąd pojawiła się multimiliarderka, władająca ogromnymi posiadłościami i w Moskwie, i w Petersburgu. Po nitce do kłębka zaczęto dochodzić, kim jest i ujawniła się córka, która ma inne nazwisko nawet niż matka - mówiła dziennikarka.

I dodała co nieco na temat Aliny Kabajewej, najnowszej partnerki Putina. - Przepiękna gimnastyczna artystyczna jest matką czworga dzieci. Pierwszy syn, który urodził się w 2008 roku, jest w tej chwili bardzo podobny do małego Putina. Drugi syn urodził się później, a w 2015 roku urodziły się bliźniaczki. Prawdopodobnie cała ta rodzina jest w tej chwili w Szwajcarii.

Polskie gwiazdy angażują się w pomoc uchodźcom z Ukrainy. Dają przykład innym

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1ra2pd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d1ra2pd