Trwa ładowanie...
d1e2tfg

Qczaj konkuruje z Luisem Fonsi. Śpiewa własną wersję "Despacito"

Qczaj dał się niedawno poznać jako całkiem dobry tancerz, a teraz próbuje swoich sił w wokalu. Na Instagramie pojawiło się nagranie, które zaskoczyło fanów popularnego trenera fitness.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniel Qczaj na Instagramie ma rosnące grono wielbiciel
Daniel Qczaj na Instagramie ma rosnące grono wielbiciel (ONS.pl)
d1e2tfg

O Qczaju, a właściwie Danielu Kuczaju, nie przestaje być głośno od jego występu w "Tańcu z gwiazdami". Najpierw stanął po stronie Dominiki Tajner-Wiśniewskiej, dla której udział w programie skończył się rozwodem. Później nagłośnił sprawę feralnego wypadku Mateusza z FitLovers.

Uczestnik 9. edycji show Polsatu dotarł bardzo daleko – odpadł dopiero w 6. odcinku "Tańca z gwiazdami", co zawdzięcza nie tylko swojej partnerce Paulinie Biernat, lecz także świetnej kondycji fizycznej. Kuczajowi niestraszne były nawet figury graniczące z akrobacjami na parkiecie. Nic dziwnego, w końcu ulubieniec internautów od wielu lat trenuje swoje ciało i… bardzo lubi się nim chwalić.

Jego profil na Instagramie codziennie odwiedzają tysiące osób. Ci, którzy szukają motywacji, raczej się nie zawodzą. W końcu Qczaj to urodzony coach. Za pośrednictwem mediów społecznościowych dzieli się przede wszystkim zdjęciami i filmami z treningów. W swoich nagraniach zdecydowanie stawia na dowcip i dystans do siebie. Tym razem trafił w dziesiątkę. "Sprawiasz, że zaczynam się UŚMIECHAĆ", "Dawno nikt mi tak nie poprawiał humoru", "I jak tu się nie hahać" – piszą rozbawione fanki.

Quczaj udostępnił film, na którym z teatralnym zacięciem śpiewa własną wersję letniego hitu "Despacito" pod tytułem "Boskie ciało". Rymy trafiają w sedno, a niektórzy twierdzą nawet, że piosenka trenera jest lepsza niż oryginał i chętnie kupiliby płytę Qczaja. Luis Fonsi czy Daniel Kuczaj? Kto według was bardziej czuje rytm?

d1e2tfg

Podziel się opinią

Share
d1e2tfg
d1e2tfg