Trwa ładowanie...
d48gj9t
News

Quebonafide przeszedł poważną metamorfozę. Fani nie mogą go poznać

Quebonafide to jeden z najpopularniejszych raperów ostatnich lat w Polsce. Szybko podbił serca słuchaczy, a bilety na jego koncerty wyprzedawały się w zaskakującym tempie. Po dość długiej przerwie postanowił wrócić do muzycznego światka, jednak teraz fani nie mogą go poznać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Quebonafide już tak nie wygląda. Przeszedł gruntowną metamorfozę.
Quebonafide już tak nie wygląda. Przeszedł gruntowną metamorfozę. (Instagram.com)
d48gj9t

Quebonafide pewnym krokiem wszedł do rapowego światka i bardzo szybko ugruntował w nim swoją pozycję. Nie można się temu dziwić – jego utwory zdobywały rzesze fanów. On sam jednak nie chciał wchodzić w show-biznes, unikał go, choć zainteresowanie jego osobą od początku było ogromne. Nie tylko kariera rozwijała się pomyślnie. Raperowi poszczęściło się także w miłości - stworzył szczęśliwy związek z Natalią Szroeder, choć złośliwi nie życzyli im szczęścia.

Quebonafide został poddany próbie w momencie, gdy zmarł jego idol - Mac Miller. Muzyk zawiesił swoją karierę, a całą sytuację wytłumaczył w obszernym wpisie na Instagramie.

d48gj9t

Quebonafide powrócił po ponad rocznej przerwie. Dla fanów było ogromnym zaskoczeniem, że już promuje nową płytę. Jednak, wbrew pozorom, to nie muzyka budzi największe emocje, a wygląd rapera. Zniknął image bad boya - nie ma po nim śladu. Nie ma także tatuaży, a słuchacze zastanawiają się czy jest to zmiana na stałe, czy może jednak tylko element promocji.

Zarówno jedno, jak i drugie jest bardzo prawdopodobne. Aktualnie raper wygląda zupełnie jak przed laty, na swoim zdjęciu z legitymacji studenckiej.

Myślicie, że Quebonafide zdecydował się na usunięcie swoich tatuaży?

d48gj9t

Podziel się opinią

Share
d48gj9t
d48gj9t