Trwa ładowanie...

R. Kelly: Córka wokalisty wypowiedziała się na temat oskarżeń wobec ojca

Nie cichnie sprawa związana ze skandalem wokół muzyka R.Kelly'ego. Wokalistę oskarżono o molestowanie fizycznie i psychicznie, przemoc seksualną oraz domową. Tym razem głos zabrała jego córka.

R. Kelly: Córka wokalisty wypowiedziała się na temat oskarżeń wobec ojcaŹródło: East News
d3k5wrn

R. Kelly oskarżony – komentarz córki

Joanna Kelly, występująca pod pseudonimem artystycznym Buku Abi, wypowiedziała się odnośnie skandalu z udziałem R Kelly’ego. W materiale dokumentalnym pt. „Surviving R Kelly”, jego byłe partnerki (w tym była żona) oskarżają go o molestowanie fizyczne, psychiczne i seksualne, a także przemoc domową.

Komentarzu w tej sprawie córka R Kelly’ego udzieliła za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie.

- Chciałabym, żebyście wszyscy zrozumieli, że słowo "zdruzgotana" jest niedopowiedzeniem. Modlę się za ofiary i ich rodziny, które zostały dotknięte przez poczynania mojego ojca. Cała sprawa miała na mnie ogromny wpływ. Wszystko było mi bardzo trudno zrozumieć. Nie mówiąc już o zebraniu wszystkich właściwych słów, aby wyrazić wszystko, co czuję - napisała Joanna Kelly.

d3k5wrn

R. Kelly oskarżony – reakcje ofiar

W filmie dokumentalnym „Surviving R.Kelly” nagrano 50 wywiadów z ofiarami R Kelly’ego, jego bliskimi, a także z innymi artystami, m.in. Ne-Yo, Johnem Legendem, Jadą Pinkett Smith czy Chance the Rapperem. Wypowiedzi odmówi z kolei: Jay Z, Lady Gaga, Erykah Badu czy Celine Dion.

Jedna z kobiet Asanta McGee mocno podkreśliła alter ego R Kelly’ego

-R. Kelly to kochający, zabawny gość, którego wszyscy znają, ale Robert jest diabłem. [Będąc z nim] trzeba mieć pozwolenie na wszystko, od jedzenia po kąpiel - mówi.

Potwierdza to Drea Kelly, który była z muzykiem przez 13 lat

d3k5wrn

- Kiedy wzbierała w nim agresja, jego źrenice się rozszerzały, a ramiona zaokrąglały. Mówiłam wtedy, że jest jak kobra (...). Stałam na balkonie i rozważałam samobójstwo. Wtedy uświadomiłam sobie, że mam dość. (...) Gwoździem do trumny było dla mnie, ironicznie, wyobrażenie sobie mojej córki w trumnie. Tyle kobiet traci życie przez oprawców. Co jeśli pewnego dnia i ona trafi na takiego mężczyznę i on ją zabije? Ależ tego ją nauczyłaś, Drea, dorastała w domu, w którym tata znęcał się nad mamą - mówi w zapowiedzi była żona R. Kelly'ego.

Kolejna z ofiar R Kelly’ego, Lizzette Martinez nadal nie może się pogodzić z przeszłością.

- To nigdy się nie kończy, zawsze z tym żyjesz, bo widzisz tę osobę w telewizji, słyszysz muzykę. (...) Miałam 17 lat. Byłam dzieckiem. Zabrał moją niewinność, przez niego zboczyłam ze ścieżki. Na zawsze zmienił moje życie - mówi.

Prawnik R Kelly’ego napisał specjalny list, w którym twierdzi, że przedstawienie jego klienta jako „opętanego seksem przywódcę kultu” jest niezgodne z prawdą. Wystosowano również oskarżenie do szefostwa Lifetime, w którym zagrożono pozwem, jeśli kanał nie zdejmie emisji dokumentu „Surviving R Kelly”. Stacja jednak nie zrezygnowała ze swoich planów.

d3k5wrn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3k5wrn