Trwa ładowanie...
d3njxah

R. Kelly: Córka wokalisty wypowiedziała się na temat oskarżeń wobec ojca

Nie cichnie sprawa związana ze skandalem wokół muzyka R.Kelly'ego. Wokalistę oskarżono o molestowanie fizycznie i psychicznie, przemoc seksualną oraz domową. Tym razem głos zabrała jego córka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Córka wokalisty R. Kelly'ego wypowiedziała się na temat oskarżeń wobec jej ojca.
Córka wokalisty R. Kelly'ego wypowiedziała się na temat oskarżeń wobec jej ojca. (East News)
d3njxah

R. Kelly oskarżony – komentarz córki

Joanna Kelly, występująca pod pseudonimem artystycznym Buku Abi, wypowiedziała się odnośnie skandalu z udziałem R Kelly’ego. W materiale dokumentalnym pt. „Surviving R Kelly”, jego byłe partnerki (w tym była żona) oskarżają go o molestowanie fizyczne, psychiczne i seksualne, a także przemoc domową.

Komentarzu w tej sprawie córka R Kelly’ego udzieliła za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie.

d3njxah

- Chciałabym, żebyście wszyscy zrozumieli, że słowo "zdruzgotana" jest niedopowiedzeniem. Modlę się za ofiary i ich rodziny, które zostały dotknięte przez poczynania mojego ojca. Cała sprawa miała na mnie ogromny wpływ. Wszystko było mi bardzo trudno zrozumieć. Nie mówiąc już o zebraniu wszystkich właściwych słów, aby wyrazić wszystko, co czuję - napisała Joanna Kelly.

R. Kelly oskarżony – reakcje ofiar

W filmie dokumentalnym „Surviving R.Kelly” nagrano 50 wywiadów z ofiarami R Kelly’ego, jego bliskimi, a także z innymi artystami, m.in. Ne-Yo, Johnem Legendem, Jadą Pinkett Smith czy Chance the Rapperem. Wypowiedzi odmówi z kolei: Jay Z, Lady Gaga, Erykah Badu czy Celine Dion.

Jedna z kobiet Asanta McGee mocno podkreśliła alter ego R Kelly’ego

d3njxah

-R. Kelly to kochający, zabawny gość, którego wszyscy znają, ale Robert jest diabłem. [Będąc z nim] trzeba mieć pozwolenie na wszystko, od jedzenia po kąpiel - mówi.

Potwierdza to Drea Kelly, który była z muzykiem przez 13 lat

- Kiedy wzbierała w nim agresja, jego źrenice się rozszerzały, a ramiona zaokrąglały. Mówiłam wtedy, że jest jak kobra (...). Stałam na balkonie i rozważałam samobójstwo. Wtedy uświadomiłam sobie, że mam dość. (...) Gwoździem do trumny było dla mnie, ironicznie, wyobrażenie sobie mojej córki w trumnie. Tyle kobiet traci życie przez oprawców. Co jeśli pewnego dnia i ona trafi na takiego mężczyznę i on ją zabije? Ależ tego ją nauczyłaś, Drea, dorastała w domu, w którym tata znęcał się nad mamą - mówi w zapowiedzi była żona R. Kelly'ego.

Kolejna z ofiar R Kelly’ego, Lizzette Martinez nadal nie może się pogodzić z przeszłością.

d3njxah

- To nigdy się nie kończy, zawsze z tym żyjesz, bo widzisz tę osobę w telewizji, słyszysz muzykę. (...) Miałam 17 lat. Byłam dzieckiem. Zabrał moją niewinność, przez niego zboczyłam ze ścieżki. Na zawsze zmienił moje życie - mówi.

Prawnik R Kelly’ego napisał specjalny list, w którym twierdzi, że przedstawienie jego klienta jako „opętanego seksem przywódcę kultu” jest niezgodne z prawdą. Wystosowano również oskarżenie do szefostwa Lifetime, w którym zagrożono pozwem, jeśli kanał nie zdejmie emisji dokumentu „Surviving R Kelly”. Stacja jednak nie zrezygnowała ze swoich planów.

d3njxah

Podziel się opinią

Share

d3njxah

d3njxah