Trwa ładowanie...
d2n0awi

Radek Liszewski wciąż jest zapatrzony tylko w jedną kobietę. Żona nie pozwala mu na wszystko

Wokalista zespołu Weekend świętuje z żoną w tym roku 25-lecie małżeństwa. Przyznał, że ona wciąż bywa o niego zazdrosna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Radosław Liszewski z żoną Dorotą.
Radosław Liszewski z żoną Dorotą. (AKPA)
d2n0awi

Radek Liszewski jest rozchwytywaną gwiazdą disco polo. Za sprawą hitu "Ona tańczy dla mnie" usłyszała o nim cała Polska. Poza sceną 43-letni muzyk jest statecznym mężem i ojcem dwóch synów.

Z żoną Dorotą znają się od podstawówki. Jednak uczucie między nimi narodziło się dopiero za czasów nastoletnich dyskotek koło Augustowa. Wystarczyło, że raz przetańczyli razem całą noc, a Radosław Liszewski już wiedział, że to miłość na całe życie.

- Jest taka, jaka powinna być żona: czuła, opiekuńcza, kochana, rodzinna. Wspiera mnie, zawsze mogę na nią liczyć, jest także pierwszym krytykiem mojej twórczości - discopolowiec opowiada o swojej ukochanej w rozmowie z "Faktem".

d2n0awi

Liszewski: "Disco polo ma swoje miejsce wśród stylów muzycznych i już nikogo to nie dziwi"

Od lat udaje im się żyć w zgodzie. Jak twierdzi Radek Liszewski, nigdy nie mieli cichych dni ani poważniejszych kryzysów. - Czasami pokłócimy się, ale po dwóch minutach złość mija i tyle - dodaje ze śmiechem.

Źona przyzwyczaiła się do trybu pracy muzyka, ciągłego bycia w trasie i zainteresowania fanek. Nie okazuje mu zazdrości, choć Radosław Liszewski mówi: "mam nadzieję, że jest, bo inaczej bym się martwił".

d2n0awi

Dorota Liszewska nie może za to znieść jednego. Obściskiwania się męża z młodymi paniami w teledyskach do jego piosenek. Zresztą lider zespołu Weekend nigdy się tego nie dopuścił, bo ma zakaz. Przywołał sytuację z ostatniego nagrania do piosenki "Słodka jak cukierek".

- Postawiła jeden warunek, że nie robimy żadnego miziania. Zresztą ja jestem za stary na takie rzeczy na ekranie - wyznał.

W kwietniu będą obchodzić 25. rocznicę ślubu. Planują ją świętować w wyjątkowy sposób.

- Organizujemy wielki bal w knajpie z przyjaciółmi. Będzie muzyka na żywo, pobawimy się, będą tańce i impreza do białego rana. W końcu to nasze srebrne wesele. Powoli do tego już się przygotowujemy(...) Liczę, że będzie dobra zabawa! - oznajmił z nadzieją.

d2n0awi

Podziel się opinią

Share
d2n0awi
d2n0awi