Trwa ładowanie...

Radosław Majdan złożył życzenia Małgorzacie Rozenek. Jeden cytat wywołał dyskusję

"Perfekcyjna" 1. czerwca obchodziła swoje 40. urodziny. Nie obyło się bez życzeń składanych w mediach społecznościowych. Nawet Majdan dołączył do internautów i opublikował kilka słów skierowanych do żony. Niektórzy przyczepili się jednak do cytatu, który umieścił na swoim profilu.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Radosław Majdan złożył życzenia Małgorzacie Rozenek. Jeden cytat wywołał dyskusjęŹródło: Instagram.com, fot: Instagram
d14jort

I choć Radosław Majdan całkiem niedawno zadebiutował w mediach społecznościowych, zdaje się, że doskonale odnalazł się w tym świecie. W dniu urodzin Małgorzaty opublikował piękne zdjęcie ukochanej żony i napisał życzenia. Wydawałoby się, że to miły gest ze strony sportowca. Część internautów jednak nieco zbulwersowało jedno zdanie Majdana.

"Wszystkiego najlepszego kochanie, życzę Ci tego samego, czego Ty życzyłaś mnie. 'Wszystko, co widziałem zanim poznałem Ciebie było stratą czasu'. Kocham Cię najbardziej na świecie Pączuszku" – napisał w poście.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów. "Dystansu do siebie i szacunku do byłych kobiet", "Najszczersze życzenia dla Pani Małgosi. Ale moim zdaniem ten cytat był bardzo nieelegancki. Dawnych miłości nie powinno się nazywać stratą czasu, mimo wszystko" – pisali. Jeśli komuś umknęło, warto przypomnieć, że jedną z byłych partnerek piłkarza była Doda.

d14jort

Wśród licznych zarzutów kierowanych w stronę Majdana, pojawiły się też obronne komentarze. "Sztuką jest w dzisiejszych czasach czytanie między wierszami i odnajdywanie w słowach głębszego sensu. Rozumiem, co autor miał na myśli. Żal trochę, że wszyscy biorą te słowa tak mocno dosłownie" – czytamy.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d14jort
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14jort
d14jort