Trwa ładowanie...
dq3owq8

Rafał Jonkisz i Marcelina Zawadzka razem na wyjeździe. Opublikowano zdjęcia

Gdy gruchnęła wieść o ich związku, wszyscy fani byli zachwyceni. Tworzyli piękną i zgraną parę. Coś jednak nie wyszło. Tymczasem w sieci pojawiły się zdjęcia z wspólnego wyjazdu. Czyżby nie wszystko stracone?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka (East News, Fot: East News)
dq3owq8

Pierwsze wieści o nowym związku Marceliny Zawadzkiej z o 9 lat młodszym modelem pojawiły się w zeszłym roku. Wszystko wskazywało na to, że prezenterka znalazła w końcu tę jedyną miłość. Kilka miesięcy później pisano jednak o kolejnym rozstaniu.

ZOBACZ TAKŻE: 30-letnia Zawadzka: "Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze będę żoną"

- Stało się. Dużo osób nie wie, jaka była prawda. Staram się o tym nie mówić, aby nie stawiać kogoś w niefajnej sytuacji. Najlepiej powiedzieć, że związki kończą się przyjaźnią, a bywa różnie. Teraz z Rafałem lubimy się, ale nie jesteśmy razem - mówiła serwisowi Pomponik.

dq3owq8

Mimo wszystko okazuje się, że Zawadzka i Jonkisz nie zerwali znajomości. Po sieci krążą ich wspólne zdjęcia z obozu, na którym są razem. Na ich prywatnych profilach pojawiają się fotki z Jastarni, gdzie pozują sami. W internecie jednak nic się nie ukryje...

Nie trzeba było długo czekać na plotki, które mówią, że do siebie wrócili. Myślicie, że znów są razem, czy to już pieśń przeszłości?

dq3owq8

Podziel się opinią

Share
dq3owq8
dq3owq8